Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

több mint egy évig jártunk a barátommal

voltak korábban is problémáink, amik leginkább abból eredtek, hogy nem mondta ki azonnal amit érez vagy gondol, így jött az is, hogy már majdnem költöztünk barátokkal együtt, mikor hirtelen meggondolta magát ezzel mindenkit meglepve, de mint kiderült mindig is bizonytalan volt... akkor megértettem a döntését, féléves kapcsolatnál egy összebútorozás valóban korai lehet, de egy másik párral mentünk volna és őket is hitegette hogy milyen jó lesz majd együtt...

hát most 1év után szakítottunk

mert rájött hogy nem szerelmes már, meg most nem is akar kapcsolatot

ugyanakkor még mindig találkozgatunk, és ha mellette vagyok hozzám bújik, megölel, simogat, és meg is csókol

húzzuk egymás agyát, játszadozunk

tudja hogy én vissza akarom kapni, én meg tudom hogy neki most szabadságra volt szüksége, így hagyom is, ugyanakkor én is kaptam egy esélyt hogy kijavíthassuk a kapcsolati hibákat, ami leginkább a sexben jött elő, és elismerem hogy itt miattam voltak gondok, ugyanis elég sok negatív tapasztalattal indultam


szóval nem értem őt

és fogalmam sincs hogy hülyeség e amit csinálok

ha vele vagyok minden szép és jó, csak mikor elválunk... rohadtul fáj szembesülni azzal hogy már nem járunk


2011. okt. 19. 13:37
 1/1 seesee ***** válasza:

Fogd fel ezt a kapcsolatot tapasztalatként... Rájöttél a hibáidra és ez nagyon fontos! Te magad is leírod, hogy neki jelenleg függetlenségre van szüksége. Valószínűleg "kapunyitási pánik", megilyedt a komoly lépésektől, mint pl az összeköltözés! Gyakori ez a férfiaknál. Ha igazán szeretett téged, vissza fog menni hozzád, ha hagysz neki időt átgondolni! Addig is ne mutasd ki szerintem neki, hogy mennyire vissza akarod kapni. Próbálj meg más dolgokra koncentrálni egy ideig.

Vigasztalásul gondolj arra, hogy bár ez így is elég fájdalmas, sokkal rosszabb lett volna, ha mondjuk az összeköltözés után jön rá erre, vagy ne adj isten 2 gyerekkel a hátatok mögött (!). Jobb ez így most, hidd el! Aztán lehet, hogy kibékültök még! :)

Remélem, hogy tudtam segíteni!

s

2011. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!