Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai Férfiak miért nem tudnak már küzdeni a nőkért, miért adják fel ilyen hamar? Egyszerűen homokba dugják a fejüket. Kiborít

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem ,hogy ahoz lettünk hozzá szoktatva, hogy a nők kezdeményeznek. Hanem ,hogy nem kell küzdeni. De bevallom nincs is barátnőm pont ezért, én szeretek küzdeni, bizonyítani (stb...), de ezt a lányok töbsége mostanában nem igényli, és még ők küldenek el a sunyiba, hogy mi az , hogy fekszünk le azonnal. De én akkor is inkább maradaok ilyen "régimódi". :P
2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
akkor talán harcolnék, ha valakibe fülig beleesnék, de az agyatlan plázap.csákba semmi esetre sem. Normális lányokat viszont nagyon ritkán látok(persze tudom hogy vannak, csak nem itt ahol én lakom)
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 BlackSword ***** válasza:
59%
Ez egyszerű... Azért mert egy férfi nem fog várni tízen-húszon hónapokat azzal, hogy ágyba lehessen vinni egy lányt... Mert az meg már milyen kapcsolat lesz, ahol szinte rá kell tukmálnunk magunkat egy csajra... Áhh...
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
"nem fekszünk le azonnal" bocs
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

" BlackSword válasza:


Ez egyszerű... Azért mert egy férfi nem fog várni tízen-húszon hónapokat azzal, hogy ágyba lehessen vinni egy lányt... Mert az meg már milyen kapcsolat lesz, ahol szinte rá kell tukmálnunk magunkat egy csajra... Áhh..."


Hát ez, ha nem akarok ujjal mutogatni márpedig most azt fogom.. De ez amiatt van, mert egy szimpla csók miatt is ami hirtelen elcsattan 1-2 hetes ismeretség után is képesek a nőket könnyűvérűnek nevezni. Ezek után nem csodálkozok, hogy a nők inkább várnak a szexel. Ne hogy megbélyegezzék őket.

2011. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
60%

az a baj tudod, hogy manapság már nincsenek sárkányok, meg hatalmas sok fejű szörnyek (vagyis vannak , de azok csak képletesen esnek bele ezekbe a kategóriákba) szóval nincs szükség lovagokra sem . . . manapság amúgy mi számít küzdelemnek egy nő szívéért ? "szia nincs kedved meginni valamit ?" haver (...bocs... csajsziii :D) VÁLSÁG VAAAAN ! xD


szóval ez meg a veszek neked virágot, esetleg elhívlak vacsizni/moziba/cukrászdába/ecetfaszomra(@stb.) manapság nem mennek, ha csak nem valami kulák kölökről, vagy kulák szülőkkel bíró kölökről van szó , ami azért valljuk be őszintén nem sok hímre jellemző itt ma Mo-n !


Q.E.D. 25F

2011. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


Ritka az ilyen pasi mint te...:)

2011. szept. 16. 14:23
 18/43 anonim ***** válasza:

"vannak nők akiknek el kell nyerni a bizalmát...én is ilyen vagyok"


Megkérhetlek, hogy fejtsd ki ezt a gondolatod?Ez, hogy müködik?Nagyon zárkozott vagy,elutasitó de azért elvárod hogy a hapsi próbálkozzon újra és újra nálad amig beadod a derekad?Nem fekszel le könnyen a pasival? Vagy mire gondolsz itt pontosabban?

2011. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Kérdező! A küzdést arra érted, hogy már összejöttetek és ágyba akar vinni, vagy arra hogy még nem jöttetek össze és azért küzdjön? Ha az utóbbi, akkor valószínűleg azért mert tegyük fel 2 randi után sem engeded hogy lesmároljon, akkor azt gondolja, hogy a f*szom fog ennyit szenvedni egy csajért (akivel mondjuk hosszútávon többre menne), mikor ott van még ezer másik akiket a 2. randi után lefektet és tart mondjuk 2hónapig, és mivel fiatal és tegyük fel nem élte ki magát, ezt fogja választani.

21F

2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg.


Valahányszor ilyen nővel hozott össze az élet, az történt, hogy összeszedtem magam, mint ember, kedves voltam, törődő, érdeklődő. Udvaroltam. Akár hónapokig is. Majd a "nehezen megszerezhető" hölgyemény 2 nap alatt összejött valami trógerrel, én meg hoppon maradtam. Nem egyszeri eset.


Nem minden nő ilyen, stb. Persze. De egy idő után elmegy az ember kedve, pláne ha megtapasztalja milyen egyszerű ez az egész más nőknél.


26F

2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!