Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a páromba. Felvetődött az összeköltözés, közös jövő kérdése. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl fiatal férfi, nemrég múltam 30. Kb. 1 éve vagyunk együtt a párommal. Korábban barátok voltunk és jól megértettük egymást. Egy vidám buli alkalmával összejöttünk.

A kapcsolatot élvezem vele, de sajnos érzem, hogy nem vagyok szerelmes. Jókat tudunk beszélni, sokat kirándulunk, utazunk együtt, megértő és pár komolyabb hullámvölgyön is sikeresen túljutottam a segítségével, amelyek korábban alakultak ki. A szexuális életünk is rendben van, azt hiszem ennyire még egy lányra sem sikerült korábban ráhangolódnom.

Viszont hiányzik a szerelem és úgy érzem, hogy sem az összeköltözés sem a közös élet nem működne.

Tartok attól, hogy egyszer beleszeretek egy másik lányba és akkor ez az egész megváltozik.

Azt szeretném tudni, hogy voltatok-e hasonló helyzetben és miként döntöttetek a "hogyan tovább" kérdésben?


2011. szept. 16. 07:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Huhh, elég régi kérdés volt tőlem.


2018 júniusáig voltunk együtt. Persze összeköltöztünk 2012-ben.


Azóta megtaláltam a szerelmet. Azóta született egy kislányunk, aki már 9 hónapos. Igaz későn, de jó döntés volt, hogy nem maradtam tovább benne a kapcsolatban.

2020. nov. 11. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!