Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagytad el a párod, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytad el a párod, ha még szeretted őt?

Figyelt kérdés
(Tudom,h furcsán fogalmaztam meg a kérdést,de szerintem,aki volt ilyen helyzetben az érti)
2011. szept. 15. 12:58
 1/7 napietus ***** válasza:
100%

volt ilyen velem is. ott az volt az ok, hogy nagyon féltékenykedett és én rájöttem, hogy ezt hosszú távon nem fogom tudni elviselni.


de mindenkinél más az ok szerintem.

2011. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beláttam,hogy a nagy korkülönbség igenis akadály a gyerektervezésnél,mert nem akartam,hogy apa nélkül nőjenek fel a kicsik.Másrészt fűvel-fával megcsalt,egyszerűen nem tudtam rájönni,hogy mi hiányzik neki otthon.Magyarul nem illettünk össze.A szerelem pedig pár hónap múlva elmúlt.Mindig elmúlik.Így vagy úgy.:)
2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam az volt az ok hogy idővel elő jöttek olyan tulajdonságai, amikkel én nem tudtam együtt élni. már nem azt az embert láttam akibe beleszerettem.. szerettem még, de tudtam hogy előbb-utóbb el fog múlni, így nem vártam meg hogy kiszeressek belőle, hanem kiléptem a kapcsolatból.
2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mert látszott, hogy közeledik a vége, és jobb volt így, békésen befejezni, mint 1-2 hónapot veszekedni, és haragban elválni.
2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat változtunk és bár szerettük egymást, láttuk, hogy ez nem fog működni. Mindig kompromisszumképesek voltunk, de eljutottunk arra a szintre, hogyha tovább változtatunk, akkor azok már nem mi leszünk. Nem akartuk, hogy gyűlöletbe torkoljon a kapcsolatunk. Megbeszéltük és vége lett. Elég fájdalmas volt.
2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos megcsaltuk egymást, amit meg is bocsátottunk, nehéz időszak volt a kapcsolatunkban az, félre tudtuk tenni az érzést egy időre. Aztán eltelt pár hónap, és mivel ő a legjobb barátnőmmel tette, rájöttem hogy képtelen leszek ezt valaha is megbocsátani neki tiszta szívből. Szőnyeg alá tudom sepregetni, de megbocsátani/elfelejteni nem. Bármennyire is szerettem, tény hogy én is megbántottam, de annyira fájt akkor amit tett (persze barátnőm részéről is), hogy egyszerűen képtelen voltam így már 100%-osan szeretni őt...
2011. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor az egyetlen ok, amiért elhagynám, ha Ő már nem lenne belém szerelmes, mert úgy nem látom értelmét egy kapcsolatnak, hogy a két fél nem szerelmes egymásba. A fentebb említettek például a megcsalás egyértelműen mutatná, hogy már nem szerelmes belém, így nem maradnék vele. Szerencsére 4 éve fülig szerelmesek vagyunk a párommal egymásba és remélem sosem kerülök ilyen helyzetbe. Amúgy én hiszek benne, hogy ha az Igazit megtalálja az ember, akkor sosem múlik el a szerelem- ismerek olyan párt, akik 20 éve vannak együtt, elsők egymásnak és most is úgy viselkednek az utcán/ közösségben, hogy nem tudnák letagadni, hogy mennyire odavannak egymásért.

20/L

2011. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!