Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így félek?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátommal,és már pár hónapja el vagyok bizonytalanodva,nem az érzéseimben,nem tudom leírni,mit is érzek.......

Néha rám jön,hogy félek mindentől,hogy mi lesz velünk....

Annyira sokat gondolok erre,hogy már bemagyarázom,hogy minden rossz....

Még nem találtam munkahelyet sem....ez is nyomaszt,mert így állandóan itthon vagyok....

Szeretem mindennél jobban,de mindig arra gondolok,hogy mi van ha ő már nem?

Mindig erre gondolok,ha már kicsit is furán viselkedik.

Mit tehetnék,hogy ezek az érzések elmúljanak?


2011. szept. 15. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
tutyimutyi
2011. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
100%

mindenképpen munkahelyet kell találnod. ha nagyon nem megy, íratkozz be egy tanfolyamra (munkaügyi központ is szervez ilyeneket).


mert ezeket a gondolatokat az unalom és a semmittevés ülteti a fejedbe. a tétlenség a pokolba visz, ez a lelkiállapot pedig a pokol kapuja.

2011. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a Helldorado.
2011. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!