Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti igazán szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti igazán szerettek egy lányt, nem ábrándít ez ki titeket? --->

Figyelt kérdés
Kedves lány, csinos, jó az ágyban, megvan a magához való esze, jó a humora, szeret és tud is főzni és nagyon-nagyon szeret titeket, sokszor kedveskedik, de van az a hibája, hogy könnyen felkapja a vizet. Nem közvetlenül veletek ordít, úgy kell elképzelni, hogyha pl. valami felidegesíti vagy valamilyen frusztráció éri, könnyen elborul az agya, olyankor csapkod, csúnyán beszél, morog magában, dühöng egy sort, majd lehiggad és bocsánatot kér. Nos?
2011. szept. 13. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18:40 vagyok. Ha ilyen barátnőm lenne, akkor minden dühkitörése után meg tudnám vígasztalni:D Tehát van jó oldala is.
2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egy idő után veszélyes lehet... Ne törjön zúzzon ha csak kiabál nincs gáz, bár én a nyugis embereket jobban szeretem...
2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!