Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti igazán szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti igazán szerettek egy lányt, nem ábrándít ez ki titeket? --->

Figyelt kérdés
Kedves lány, csinos, jó az ágyban, megvan a magához való esze, jó a humora, szeret és tud is főzni és nagyon-nagyon szeret titeket, sokszor kedveskedik, de van az a hibája, hogy könnyen felkapja a vizet. Nem közvetlenül veletek ordít, úgy kell elképzelni, hogyha pl. valami felidegesíti vagy valamilyen frusztráció éri, könnyen elborul az agya, olyankor csapkod, csúnyán beszél, morog magában, dühöng egy sort, majd lehiggad és bocsánatot kér. Nos?
2011. szept. 13. 18:19
1 2
 1/12 life is beautiful ***** válasza:
100%
ha szereted ilyentől csak nem fogsz belőle kiábrándulni..
2011. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavarna! Gondolj bele mennyi békülős szexben lehet részed! :D


22F

2011. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van hibája. Minden ember szokott ideges, szomorú lenni, csak máshogy mutatja ki. Ha nem tesz benned kárt, akkor ok.
2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A Zsolnay-t kicsit félteném a közelében, de ha csak ennyi a hibája, akkor nem ábrándítana ki!



17/F

2011. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.. azért tettem fel ezt a kérdést, mert nemrég mentünk szét a barátommal és persze számba vettem, mit ronthattam el, amiért elmúltak az érzései. Hát sajnos arra jutottam, hogy emiatt ábrándult ki... megkérdeztem őt is, hogy ez volt-e az oka, határozottan állította, hogy nem... de nem tudom... én tudom, hogy ez a hibám és próbálom magam vissszafogni (már sokat is fejlődtem), de vannak helyzetek, amiben úgy eldurranok, hogy ijesztő. Ilyenkor tökre szégyellem magam, mert úgy viselkedek mint egy bolond, múltkor képes voltam azon felkúrni az agyam, hogy tönkrement a porszívó (bele is rúgtam a porszívóba) és tiszta retek maradt a lakás, mert arra nagyon adok. Meg sajnos vizsgaidőszakban is megesett már, hogy annyira besokalltam a tanulástól, hogy repkedtek a jegyzeteim:SS
2011. szept. 13. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára ilyen vagyok. Főleg, ha a motoromat bütykölöm és nem indul be, utána még nagyobb kár lesz benne mert szétverem:D 18F
2011. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez egy olyan hiba, amit el lehet fogadni, ha igazán szerettek egy lányt?
2011. szept. 13. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se szakítanék emiatt veled.

De ettől még kell tanulnod egy kis önuralmat.


Azt szokták mondani, hogy más nem tud felhúzni, csak TE önmagad.

Ha ezt el tudod fogadni, akkor tudsz uralkodni is magadon.


Ha valami könyv is erről a témáról, ha akarod megkeresem mi a címe.

2011. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
18:36 vagyok. Hát engem egyáltalán nem zavarna, ha csapkodna, meg csúnyán beszélne idegességében, persze ha késsel dobálózna az már sok:D
2011. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, semmi késsel dobálózás, még tányért se törtem soha. Azért annyira soha vesztek kontrollt, csak morgok, kiabálok, sírok, dühöngök, tombolok már percet, esetleg bevágom az ajtót vagy odacsapok a falra. Szóval így kell elképzelni.
2011. szept. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!