Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne egy olyan kapcsolat, amiben a felek politikai nézetei nagyon eltérőek?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit fura a kérdés. Szóval pl. egy hungarista lány és egy balliberális fiú? Vagy kettejük eltérő nézetei örök vitát generálnának, arról nem is beszélve, ha mindkettőnek, a magáéhoz hasonló politikai szemlélettel rendelkező baráti köre van? Meg pluszban ugye még a külsőségek, az eltérő zenei ízlés, öltözködés, stb.?


(Nem vagyok ilyen szituációban, kérdésem csupán elméleti)


17/F


2011. szept. 13. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens emberek között ez nem okoz problémát. Nem kell feltétlenül napi szinten politikáról beszélgetni vagy ha mégis előkerül a téma akkor értelmesen megvitatni a dolgot. Köztem és a barátnőm között pl. vannak nézetbeli különbségek, de ezen nem akadunk fenn, szeretjük egymást :)
2011. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
szerintem nem a politikáról fog szólni a kapcsolatotok, de ne zavarjon... -.-
2011. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Inkább legyél hungarista mint ilyen farok. És akkor még össze is jöhettek. De csak ha nem vagy cigó ha az vagy menj haza sietve!
2011. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
" ellenezné a homoszexualitást, én nem" --> most akkor döntsd el hogy barátnő kéne vagy buzulnál mellé :)
2011. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen lánynak, akinek legalább van világlátása és értelmes véleménye. Becsülendő!
2011. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként 17 évesen még nagy jelentőséget tulajdonítottam én is annak, hogy ki milyen szubkultúrát/stílust/nézetet stb. követ, manapság kb. lexarom.
2011. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


21:36! Értem én, hogy nem a politikáról szólna, de azért lehetnének miatta nézeteltérések!


21:42! Miért lenne jobb hungaristának lenni? Mitől jobb az?


21:43! Nem vagyok homoszexuális, de szerintem amiatt, hogy mily identitással rendelkezik valaki, nem szabad elítélni.

2011. szept. 16. 21:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Tuti nem működik az ilyen kapcsolat!Nézd meg a Fideszes zsidó című filmet.Az pont erről szól.
2011. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha komolyan foglalkoznak politikával, akkor összeillenek nézettől függetlenül, mivel politikusnak hányadék gerinctelen pondrók mennek, akik egyébként nem élnének meg munkából.

Sajnos a rendszerbe van kódolva a korrupció és a csalás ezért normális ember az ilyet kerüli.


Ha csak sima választópolgárként különböző a nézetük az nem gond, amíg egymás nézésétől a nemzet gyarapítása ugrik be :)

2011. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

általában a sexhez nincsen köze a politikának... :)

Szerintem megoldható ha az egyik fél nem a politikájának él...Elvileg a hungarista csaj meg szóba sem állna a sráccal...Ez szerintem emberfüggő...

2011. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!