Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne egy olyan kapcsolat, amiben a felek politikai nézetei nagyon eltérőek?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit fura a kérdés. Szóval pl. egy hungarista lány és egy balliberális fiú? Vagy kettejük eltérő nézetei örök vitát generálnának, arról nem is beszélve, ha mindkettőnek, a magáéhoz hasonló politikai szemlélettel rendelkező baráti köre van? Meg pluszban ugye még a külsőségek, az eltérő zenei ízlés, öltözködés, stb.?


(Nem vagyok ilyen szituációban, kérdésem csupán elméleti)


17/F


2011. szept. 13. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
17 évesen remélem nem a politikáról akarsz vitázni a barátnőddel.
2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
XDDDDDDDDD LOOOL XDDDDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam, kérdésem csupán elméleti síkon mozog...
2011. szept. 13. 17:07
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen... egy családi ebédet se lehet azért elfogyasztani rendesen, mert más nézeteket képviselünk. Szerinted ez méltó egy magyarhoz??? Hagyd már azt a k*rva politikát! Legyél ember!
2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A politikai nézet az az egyik vetülete annak, hogy milyen életszemlélettel rendelkezik az ember. És a szögesen ellentétes életszemléleteket nem nagyon tudja az ember összeegyeztetni.
2011. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen "szélsőségesdit" sokan ki szokták nőni. Én is kinőttem. De most is aggaszt picit, hogy a partnerem családja milyen pozícióban volt az elmúlt évtizedekben, mert sok mindent elárul a gondolkodásukról, esetleg a vallásosságról is, ami egyeseknél igenis sokat számít. sőt, az előző partnerem nézeteit is elleneztem, és negatív helyzetbe állította előttem a srácot és családját.

fiatalon még nincs jelentősége, de ha az embernek tervei vannak a másikkal, sokat számít. főleg akkor, amikor majd a gyereket kell felnevelni,és át kell neki adni valamiféle ideológiát.

2011. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Két dologról felesleges vitázni egy kapcsolatban: politika és vallás! Mindkettő egyéni döntésed és igazából rajtad múlik, hogy érdekel-e mit gondol a másik...

Én például pont lesza.rom miben hisz és hogyan politizál a barátnőm, és ugyanez visszafelé is igaz!

22/F

2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az (értelmes) válaszokat!


Értem én, hogy ki lehet "nőni", meg hogy egy kapcsolatban ilyennek nincs helye, de azért kicsit zavaró lenne nem pláne az elején?


Pl. ilyen "vesszen Trianon" feliratú ruhákba jár, meg abban a jellegzetes öltözködési stílusban, én meg nem. Ő ilyen magyar rockot hallgatna, én utálom, ő ellenezné a homoszexualitást, én nem, stb.


"egy családi ebédet se lehet azért elfogyasztani rendesen, (...) méltó egy magyarhoz?"

Én azt hittem, Magyar ember evés közben nem beszél...

2011. szept. 13. 18:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Skinhead és egy cigány?
2011. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
politikai nézetünk különbözne csak...
2011. szept. 13. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!