Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondás?

Figyelt kérdés

"Bánj úgy egy kurv@val mint egy királynővel, egy királynővel pedig úgy, mint egy kurv@val - és boldog életed lesz. A legtöbb férfi rájön erre élete folyamán."


Kifejtenétek ezt? Vélemények, tapasztalatok? Szerintem nagy igazság. (A jófiúk meg az elfogult hölgyek légyszi kíméljenek meg a semmitmondó válaszoktól!)


2011. szept. 12. 20:17
1 2
 1/15 Fémfaház ***** válasza:
Az első nem igaz, a 2. igen.
2011. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
értem :D de én nem lövőm le a poént majd valaki úgyis el mondja :)
2011. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Milyen poént?
2011. szept. 12. 20:44
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindkét nagyapám meghalt már te gyökér! Ha értelmes választ nem tudsz írni, és csak kötekedni akarsz akkor legalább engem szidjál!
2011. szept. 12. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez az egész...

Nagyapáid meg, hogy jönnek ide?

Senki nem szidott.

2011. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Hülyeség ez az egész..."

Nem így tapasztaltam.


"Nagyapáid meg, hogy jönnek ide? Senki nem szidott."

Azóta törölték a hsz-t.

2011. szept. 12. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:

"Hülyeség ez az egész..."

Nem így tapasztaltam.

Mikor bántál úgy egy k@rvával mint egy királynővel?

A feleségemmel (aki királynő) sose bánok úgy mint egy k@rvával...


"Nagyapáid meg, hogy jönnek ide? Senki nem szidott."

Azóta törölték a hsz-t.

Bocsi, akkor azért nem láttam, de hogy jönnek ide a nagyapáid?

2011. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Személyes tapasztalatom:


Volt olyan barátnőm, akiről mindenki áradozott h milyen rendes, normális, aranyos, kedves, szeretetre méltó lány (szűz volt). Szó szerint úgy bántam vele mint egy királynővel (ennek ellenére nem voltam papucs, nem nyálaskodtam, nem voltam olyan mint egy buz*gyerek), mégis egyszerűen lepattintott egy olyanért aki szó szerint sz@rba se nézte. Többször megcsalta, megbántotta, stb. Ez a srác vette el végül a szüzességét, és 3 éves kapcsolatuk lett, a lány pedig totál beleszeretett Amikor a srác "jó útra tért", elkezdte, megbecsülni, szeretni, kedves lenni hozzá, a csaj rövid időn belül kiszeretett belőle és szintén lepattintotta: Ergó: bánj úgy egy királynővel mint egy kurv@val.


Volt olyan csaj is akiről köztudott volt h egy rib@nc. Nem is szégyellte, gyakran dicsekedett vele h kikkel feküdt le, meg h minden buliban megcsalja a barátját. Úgy kezeltem mint egy kurv@t. Eredmény: még csak össze se tudtunk jönni. Aki utánam jött, királynőként kezelte. Megbecsülte, tisztelte, lelkizett vele stb, vele 2 éve boldog párkapcsolatban él. Ergó: bánj úgy egy kurv@val mint egy királynővel...


Hozzászólás: Egyik válaszoló a nagyapáimat szídta "poén" képpen. Azóta törölték a hozzászólását.

2011. szept. 13. 17:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Ok. Ezzel az a probléma, hogy ez nem használható induktív érvelésként.

Ez ember függő.

A barátnőmmel, aki királynő, sose fogok úgy bánni mint egy k@rvával, mert nem érdemli meg.....


Értem. Nem kívánom szidni őket,éppen ezért írom, hogy szerintem a nagyapáid számára nagymamáid királynők voltak. Szerintem egyiküket se láttad amint úgy bánnak velük mint egy utolsó k...-val.


A leendő feleségeddel hogy fogsz akkor bánni ezen logika mentén haladva?

2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Még van úgy 10 éven kigondolni ezt... :)
2011. szept. 13. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!