Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz ez a mondas? Valaszoljato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a mondas? Valaszoljatok legyszi

Figyelt kérdés

Aki ketszer szeretett az egyszer sem szerettet igazan....

szoval aki 2x volt szerelmes(azt mondja)akkor egyszersem volt...


2010. jún. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
baromság!!!!! ha azt mondja, akkor nyilván úgy is van! az ember többször lehet szerelmes az életben. van, hogy jobban, van hogy kevésbé. ezt a kapcsolat alatt érzed és utána, ha már nem vagytok együtt. de lehet szeretni kétszer, vagy így-vagy úgy. a nagy szerelem, ami csak egyszer jön el, az szerintem nincs. nincs tökéletes ember, nincs tökéletes kapcsolat, max az elején. úgyhogy szerelmes lehetett, akár kétszer is, lehet hogy úgy igazán, lehet, hogy nem annyira. ez ember és kapcsolatfüggő.
2010. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
aki kétszer ceruzát fog, harmadszorra tollat. Kb ennyire...
2010. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, én úgy gondolom, hogy aki eddig minden partnerébe szerelmes volt, az soha nem is volt szerelmes. Őszintén rajongva szerintem egész életünk alatt csak 1-2 embert szerethetünk.


Tehát részben nem hülyeség.

2010. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Én most azt mondom h eddig még sosem voltam igazán szerelmes (pedig az exemhez férjhez is mentem), de most az vagyok.
2010. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!