Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szerintetek mennyire igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés

"előfordul,hogy nagyon tetszik valaki, akivek mégsem illünk össze, majd jön egy először kevésbé vonzó valaki, akivel pedig hatalmas szerelemre lobbanunk majd"


És szerintetek milyen gyakran fordul ilyen elő?


2010. okt. 31. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Velem még nem fordult elő....
2010. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem jellemző. Inkább egy tipikus szerelmi történet alkotója, mint az életé.
2010. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént és elvett feleségül:D
2010. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

előzőnél a pont :D

Am velem még nem történ ilyesmi...


16/f

2010. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Csak annyit mondanék, h megeshet.

Volt egy csaj, tüzesen bele voltam esve, de akkor is tudtam h valahogy nem illünk össze....most vagy egy másik csaj, igaz h ebbe bele se vagyok esve (bár ki tudja mi lesz ebből még..), de szerintem nagyon jól összeillenénk :-)

2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mondás. Max idézet. Egyébként meg persze, előfordul az ilyesmi, mint ahogy az ellenkezője is. Az élet a legdurvább forgatókönyv, bármi megtörténhet.
2010. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
nálam már egy párszor előfordult az ilyen :))
2010. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem éppen ez történik :) A legnagyobb "viharokon" mentem keresztül azért aki meg sem becsült egy kicsit sem. Egyetlen jó dolgot tett az életemmel összehozott azzal a pasival akit soha nem gondoltam, volna, hogy az enyém lesz.. Túl van egy váláson 2 gyerekkel... szerintem érthető, hogy miért nem gondoltam volna ezt ;)) :D
2010. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uh velem volt ilyen...:D
2010. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!