Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire igaz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
Amelyik nő valóban vissza akar utasítani, röviden azt mondja: NEM! Amelyik magyarázkodik az azt akarja, hogy meggyőzzék
2011. ápr. 23. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igaz :)
2011. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz, kivétel persze van, akik nem képesek semmit eldönteni és nem akarnak senkit megsérteni, de szerintem a lányok többsége szereti kéretni magát egy kicsit.
2011. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden azt mondom, hogy semennyire. És ha magyarázkodnék, akkor is meg lennék erről győződve...
2011. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én is mindig kíméletesen utasítok vissza mindenkit, mert úgy érzem,ha már megtisztelt azzal,hogy bevallja az érzéseit, akkor tartozom magyarázattal.
2011. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én, ha azt mondom hogy nem az nem! De van hogy azt a nemet ugy értem, hogy ha picit győzködsz akkor könnyen igen lehet belőle! Ha magyarázkodom akkor meg sajnálom azt a pasit akinek semmi esélye nálam, de látom hogy semmi önbizalma és nem akanék még én is belegyalogolni a lelkébe!
2011. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbbször nem igaz. Inkább az van mögötte, hogy nem akarja megbántani a másikat, kíméletesen akarja előadni a visszautasítást.

Legalábbis ez nálam mindig így volt. Mindig kínosnak éreztem, ha vissza kellett utasítanom valakit és próbáltam tompítani az élét. Ilyenkor még kínosabbnak éreztem a szitut, ha meg akartak győzni.

2011. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Röviden akkor mondjuk, hogy nem ha egyébként is magasról teszünk rá mit gondol, vagy hogy érez az illető.

Hosszan akkor magyarázkodunk ha egyébként kedveljük és szeretnénk a lehető legkevésbé megbántani.

Ha azt akarjuk, hogy meggyőzzenek bennünket azt mondjuk, hogy talán, majd egyszer, ki tudja stb.

2011. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Voltak olyan hapsik, akiknek elkezdtem magyarázkodni, mert nyomultak, mint a fene... Nem értették a nemet.
2011. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!