Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feledhetném el?

Figyelt kérdés

Már négy éve belé vagyok zúgva egy srácba..de nagyon elakarom feledni..annyiszor próbáltam de nem sikerült..Annyiszor megbántott..nem érdemli meg hogy annyit szenvedjek érte(esti sirás stb.) légyszi segitsetek.

Előre is köszi:)


2011. szept. 12. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más srácokkal, nyiss más srácok felé és ne foglalkozz vele! Főleg ha meg is bántott oly sokszor!
2011. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Találj magadnak valakit, aki elfeledteti veled! Egy kedves, megértő srácot, akivel tudnátok szeretni egy mást!


17/F

2011. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves vagy ?
2011. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Háát ennek több módja is van,ne találkozz vele...még ne is gondolj rá! Próbáld meg elkerülni azokat a helyeket,ahol tudtok találkozni! És ha megbánt megint,akkor állj a sarkadra,és mondd meg neki te is a magadét! Előbb-utóbb minden okés lesz! Jah és csatlakoznák az előttem szólókhoz,keress valakit magad mellé,aki kitölti az idődet,amikor nem vagy suliba,illetve melóba :) Ha nem unatkozol,nem gondolkkozol :D
2011. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha valakit vakon szeretünk akkor nem tudjuk kiosztani akármennyire is akarnánk. Ha jól manipulálja úgy állíthatja be, hogy most ezzel jobban megbántotta őt mint ahogyan ő viselkedik és akkor még jobban magába zuhan az ember.

Egy megoldás van rá : Sok idő és soha ne találkozz vele.

El fogod felejteni.

2011. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne srácokkal foglald le magad, csinálj programokat. Foglalkozz többet a barátaiddal, menj vásárolni, keress valami új hobbit. Tudom hogy nehéz, de mondj NEMet a srácnak akármit szeretne, még csak " barátkozni sem szabad. Inkább gyakorin lógj mint a fiúval. Legyél nyitott de ne azért kezdj el járni egy másik sráccal hogy az előzőt feledtesd, mert az nem fer a másikkal szemben, és gondolom nem szeretnél olyan lenni mint a mostani "barátod.
2011. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudom egyszerűen elképzelni ,hogy ilyen emberek vannak , akik azon rágódnak , hogy hogyan felejtsenek el valakit, mondjuk nem is nagyon értem , hogy miért kell elfelejteni ?


*nem tudom egyszerűen bele képzelni magam a szituációba*


nekem pl. röhögve megy az , hogy csinálom a dolgomat és nem gondolok másokra (idézőjelesen értve persze magyarán szólva nem rágódok azon, hogy most vajon ő , meg ő mit csinálhat éppen)

2011. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ismerős szitu.

próbáld magad elfoglalni valami hasznos dologgal. ha hiányzik akkor gondolj rá sokat, de boldogan.

ha nem múlik, akkor keress mást.

ha így sem múlik akkor meg ne próbáld elfelejteni

2011. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na máris jönnek az ajánlkozók..... szánalmas.
2011. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolso: hogy erted?
2011. szept. 14. 17:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!