Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az igényeim? Lejjebb kéne adnom?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még párkapcsolatom, úgy gondoltam, ráér, stb. De, ahogy teltek múltak az évek rájöttem, hogy szeretnék egy barátnőt. A külsővel kapcsolatban nincsenek igényeim, csak annyi, ne hányjam, el magam, ha ránézek. Azonban én szűz vagyok, és csak olyan lányt szeretnék, aki még szintén az. De ilyen ahogy észrevettem vagy nincs, vagy nem felelne meg nekik az Úristen sem.


Lejjebb kéne adnom? Vagy van rá valami tipp, hogy találhatnék ilyen lányt?


17/F


2011. szept. 10. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az határozza meg egy ember személyiségét, hogy szűz-e vagy sem...
2011. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell pont szűz lány? Amúgy nekem sok lányismerősöm van, akik szüzek, semmi különös ismertetőjegyük nincsen sajnos.
2011. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért kell szűz lány, mert tartasz az első alkalomtól, félsz, hogy esetleg "cikinek" tartja majd a barátnőd? akkor inkább egy türelmes, toleráns, jólelkű lányt keress, nem baj, ha nem szűz, valószínűleg nem vele fogod leélni az életed, beavatáshoz meg pont jó.
2011. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látom ezen mindenki fent akadt!


Akkor leírom:

A válasz nagyon egyszerű! Ő tapasztalt, én nem, és ha nem tudnám neki azt nyújtani, amit már megtapasztalt, félek, nem lennék elég jó, és dobna...

2011. szept. 10. 10:04
 5/11 A kérdező kommentje:
"beavatáshoz meg pont jó" Sajnos ezt nem tudom így gondolni!
2011. szept. 10. 10:05
 6/11 skarma ***** válasza:
100%
Nem baj ha vannak igényeid, ráadásul ez nem is sok. Keresgélj, de ne az legyen az első szempont hogy szűz-e vagy sem, hanem hogy vonzódsz-e valakihez.
2011. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 "valaki" ***** válasza:
42%
Kattints rá a szüzességre témakörre, ott már alaposan ki vannak vesézve a mocskos r*bancok, meg a nyomorék f*szok.
2011. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

nem nagyok az igényeid. sőt ha csak elég ha tetszik neked egy csaj akkor azt mondom nincsenek is igényeid. a BELSŐ nagyon fontos ez alapján is szelektálj ,bár ha nem volt még barátnőd akkor gondolom megragadsz minden adódó lehetőséget a dugásra..ez van.valamikor el kell kezdeni ,drukkolok hogy találj egy jó csajt :D

18f

2011. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


"nem volt még barátnőd akkor gondolom megragadsz minden adódó lehetőséget a dugásra" Nem! Épp ellenkezőleg szerintem...

2011. szept. 10. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy szűz-e a lány. Jobb az, ha legalább neki van némi tapasztalata, mint ha még őt is neked kellene tanítgatnod, az aztán roppant kínos.

Ennyi idős korban egy lány, ha nem valami büdös kurv@, nem rendelkezik akkora tapasztalattal, hogy csak a 100 %-os alakítást díjazza.

A fogalmazásod alapján értelmes gyereknek tűnsz, az alapokat már biztos megtanultad a netről, ha nem akarod, nem is kell megmondanod, hogy nem voltál még nővel.

Én is olyan lánnyal vesztettem el, aki már több fiúval is volt, és ő nagyon meg volt elégedve velem. Ha a lyukat eltalálod, akkor már nem lehet nagyon elrontani. (A lyukat meg ujjal kitapasztalod, hogy hol a bejárat, és merre megy tovább.)

2011. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!