Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen? (lejjebb lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, de nem nagyon tudom kimutatni az érzéseim vagy romantikus lenni. Rögtön elkezdek azon gondolkozni, hogy mit gondolna, és lebeszélem magam róla, egyszerűen nem jön természetesen... Mi miatt lehet ez? Hogy tudnék változtatni ezen? Félek, hogy azt hiszi, nem is szeretem, vagy gondolom komolyan vele, és hidegnek tart...
2011. aug. 21. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs meg a szikra. "Erővel" tudja húzni az ember, magát áltatva néhány hónapig egy partnerrel, de ennek köze nincs a valódi boldogsághoz.
2011. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jön természetesen :D add magadat, gondolom azért szeret téged
2011. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján a gátlások miatt van. Megoldás pedig annyi, hogy ÉLJ, ÉREZZ, TAPASZTALJ és NE gondolkozz.

De nem értem, azt nem tudod, hogy mit gondolna, ha kimondanád az érzéseid? Ez a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy párkapcsolatban (meg azon kívül is igazából) kimutatjuk az érzelmeinket, érzéseinket a másik fél iránt! A mai világban a szeretethiány már lelki betegség minden 3. embernél, (főként Magyarországon) valószínűleg ő lesz a világ legboldogabb embere, ha minden nap a szemébe nézve mélyen azt mondod, hogy "szeretlek!". Kell a megerősítés a srácoknak és jó érzés, ha szeretnek.

2011. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hmm szerintem még nem vagytok maximálisan össze szokva...

Azt veszem le a kérdésedból meg 1 hónap még nem túl sok idő

Ez csak 1 tipp ,de még nem volt túl sok kapcsolatod ha nem tévedek? De szerintem ez mindenképpen változni fog idővel de fura ,h pont a párod jelenlétében nem tudsz feloldódni/illetve kimutatni az érzéseidet...számomra ez a leg furcsább,,Rögtön elkezdek azon gondolkozni, hogy mit gondolna,,...ezt nem értem hogy hoyg mit gondolna?! rosszat biztos ,h nem miután össze jött veled valószinüleg a keleténél jobban kedvel így aszt gondolja ,h jaj de jó szeret ő is!:)

2011. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!