Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy elmentem egy jó discóba ahol táncoltam egy fiúval.( ő 17 éves,én 15 vagyok)És hát elég jól "megtetszettünk"egymásnak.Egy kicsit kimentem levegőzni és ő is utánam jött.Megfogta a kezemet,miközben egy haverommal és a barátnőjével beszélgettem.Ők is észre vették hogy egy kicsit nyomul rám és én nem is ellenkeztem.Ő csak csöndesen végig hallgatta amit beszéltünk...

Majd a nyakamra adott egy puszit és szemeztünk is sokat,mosolyogtunk is egymásra.Bármit megtettem volna hogy sokáig együtt lehessek vele,de sajnos nekem haza kellett mennem és ő kérte hogy ne mennyek,nem akart elengedni,és én éreztem hogy ez az utolsó pillanat hogy így együtt vagyunk.(persze nem is ismerjük egymást,csak a testvérét ismerem aki itt lakik.)

Az arcomra adott egy puszit,nekem ez egy kicsit gyors volt,bár leszűrtem hogy bejövők neki és ezt mondta is.Átkarolt és azt mondta hogy "kérlek".

Nagyon közel volt hozzám,egy ujjnyi rés volt közöttünk...De én hazamentem...

A haverom mondta hogy mikor hazamentem más lánnyal is táncolt és hogy az egyikkel csókolózott is.Nem akartam elhinni,fájt.Aztán állítólag egy flörtölő típus ,de ki tudja...Azóta rendszeresen beszélünk és naponta 20szor hív,csak egy probléma van,hogy messze lakik...

Mit gondoltok,mit tegyek?Azt hiszem beleszerettem,de nem szeretnék így járni valakivel aki ilyen messze lakik...Megkérdeztem tőle hogy igaz ez amit mondanak-ő csak ennyit mondott:

-Itt nem is ismer senki.Ugyanúgy flörtölgetett egy ....lánnyal akinek természetesen nagyobb mellei voltak,és engem olyankor( úgy éreztem észre sem vett)hanyagolt.De megtudta hogy milyen(igazából)és ennyibe maradtunk.Aztán bejelöltem fészen ő is vissza.Irtunk is egymásnak.Kérlek segítsetek,mert nagyon szeretném jobban megismerni de ő lehet csak azt akarja?Félig elhiszem amit mondanak róla,de a szívem azt súgja csak "SZERET".Vagy ez csak egy hirtelen fellángolás lenne?Ti mit tennétek a helyemben?Bocsi a regényhez,de részletezni akartam,hogy jobban értsétek miről van szó! A válaszokat előre köszönöm!


2011. aug. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Aj, te szegény buta, naív lányka.


Nem látsz a szemedtől! Ez csak d.gásra hajt!


Ez a baj veletek, hogy jön egy pasi, pofátlanul letapiz megpuszil és máris beleszerettek.


Míg az olyan fiúkat, akik nem csinálnak ilyen pofátlan dolgokat és tiszteletenül sem bánnak a lányokkal, azokat meg le se sz.rjátok vagy bunkón elhajtjátok, lekoptatjátok.


Gratulálok, ha csak szexre vágysz rohanj után, de én ha megint meghasad a szíved miatta, akkor majd gondolj arra, amit írtam.

2011. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az 1. nek igaza van
2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első:köszönöm,még ha sértésnek is akartad írni-nem érdekel,jól esett,hogy őszintén leírtad,mit gondolsz...Megfogadom a tanácsodat!
2011. aug. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!