Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon bejön és ahogy hallottam nem biztos forrásból, neki is bejövök.

Viszont egy suliba járunk, nem tudom, hogy mennyire jó ötlet vele összejönni, plusz nagyon érdekes (hogy szépen fogalmazzak) a baráti köre, pl. a legjobb barátnője egy elkényeztetett nyafka, de vannak köztük szeresek is stb. de a lány teljesen tiszta.

Az az én elméletem, hogy ha még a lánnyal össze is jövök, nem fog sokáig tartani a kapcsolat, első körben azért, mert én most vagyok végzős ő pedig csak 10.-es, nekem ugye ott az érettségi, amit azért szeretnék 4-es feletti átlaggal zárni a továbbtanulás miatt, ami sok tanulással jár, másodsorban pedig, én eleve nyugisabb, otthonülősebb típus vagyok, ő pedig mindig pörög és hát ugye a legjobb barátnőjét se feledjük, aki valamiért utál, pedig tényleg nem adtam rá okot, egyszer beszéltem vele teljesen semleges témáról.


Kérdés: Ti a leírtak alapján ráhajtanátok a csajra? Én sajnos nem tudom eldönteni egyelőre, egy rakás érv szól mellette és legalább annyi ellene.

Akinek ilyen helyzetben, vagy ehhez hasonlóban volt része, légyszi írja le a tapasztalatait!


Előre is köszi


18F 15L


2011. szept. 9. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajts rá finoman, és ha összejön azért mond meg h az éretségi fontos de nem bírod ki nélküle
2011. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amazing ***** válasza:
100%

Alapszabály:

Ha egy iskolába jársz a csajjal aki tetszik, akkor sem jössz össze vele, mert:

- Ha szétmentek és becsávózik azt fogod nézni, hogy mással ölelkezik meg smárol a folyosón.

- A baráti köre elég szánalmas és eléggé valószínű, hogy hamar le fog zűleni, ha ilyen alakokkal lóg és ráadásul 15 éves.

Egy 15 éves lánytól semmi pozitívat ne várj, mert még komolytalanok és össze - vissza csalják az embert.

És ha összejönnél vele és elkezdene anyagozni téged is tuti magával rántana.

Felejtsd el, keress egy korodbeli, más iskolába járó, normálisabb baráti körrel körülvett lányt, azzal jobban jársz.

2011. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amazing ***** válasza:
100%

Alapszabály:

Ha egy iskolába jársz a csajjal aki tetszik, akkor sem jössz össze vele, mert:

- Ha szétmentek és becsávózik azt fogod nézni, hogy mással ölelkezik meg smárol a folyosón.

- A baráti köre elég szánalmas és eléggé valószínű, hogy hamar le fog zűleni, ha ilyen alakokkal lóg és ráadásul 15 éves.

Egy 15 éves lánytól semmi pozitívat ne várj, mert még komolytalanok és össze - vissza csalják az embert.

És ha összejönnél vele és elkezdene anyagozni téged is tuti magával rántana.

Felejtsd el, keress egy korodbeli, más iskolába járó, normálisabb baráti körrel körülvett lányt, azzal jobban jársz.

Koncentrálj az érettségire.

Ráérsz még csajozni amúgy is, legyen a papír a kezedben, utána mehetsz sunavadászatra.

Ja és ha a barátnője is utál, akkor meg ha össze is jössz vele, egyfolytában uszítaná ellened.

Fogadd meg a tanácsot, jobban jársz mindenféle tekintetben.

2011. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit sajnos ... :/
2011. szept. 10. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!