Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon akkor melyik kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor melyik kategóriába tartozok?

Figyelt kérdés

kiskorom óta csak a nőkre tudok "úgy" gondolni. ( de ezek is többnyire csak ismeretlen nők!) soha nem bírtam elképzelni hogy valaki hogy tud egy fiúhoz úgy viszonyulni... mi izgató van benne... de viszont eddig csak fiúba voltam szerelmes és csak fiúval jártam. többször smároltam már csajjal de soha nem történt semmi több! pasira soha nem tudtam felizgulni sokáig úgy gondoltam hogy leszbikus vagyok mígnem 17 éves koromban csoda történt: megkérdeztem valakit hogy mi izgatót talál egy pasi testében! próbáltam az elmondottakra gondolni és életembe először felizgultam pasira utána még egyszer- kétszer előfordult ez! elgondolkodtam hogy lehet hogy van még remény és hátha biszex vagyok! viszont ha "komolyabban"voltam együtt fiúval sok esetben nem élveztem csak ritkán fordult elő hogy igen! nem értem ezt az egészet mert vonzódni vonzódok fiúkhoz és eddig csak fiúkba voltam szerelmes és igazából párkapcsolat terén sose gondolok lányokra! DE AKI BISZEX AZ KÉPES MINDKÉT NEMRE EGYFORMÁN FELIZGULNI IGAZ? de ha már néhányszor sikerült,akkor szerintetek ez még fejleszthető hogy egyszer képes leszek arra hogy teljesen heteró módon gondolkodjak a szex terén?

18/L


2011. szept. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi! jó tudni hogy akkor végülis mindenki biszex ;)

:DDDD

2011. szept. 8. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kategorizálni magad, és akkor nincs probléma. Egy pszichológus sem tud 100%-os választ adni arra, hogy minek számítasz, már csak azért is, mert nemigazán tisztázott a szexuális hovatartozás háttere és ezzel együtt az sem, hogy egyáltalán van-e valós alapja a homo-/hetero-/biszexualitásnak, mint "kategóriának".


Ne akarj heteroként gondolkodni, úgy akarj gondolkodni, ahogy neked optimális, ami nem feltétlenül a heteroszexuális gondolkodásmód.

2011. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy a sexet nem élvezted ,nem biztos hogy leszboszi vagy...

Lehet csak rossz csávót választottál magadnak...

Meg tudod létezik olyan hogy a csajok bizonyos korukig frigidek maradnak és ez valakinél 30 éves koráig is simán eltart...

2011. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!