Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán érez valami irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán érez valami irántam, vagy csak simán a farka után megy?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy egy srác aki párkapcsolatban él már több mint egy éve,randizgat velem,ezt már vagy 2 hónapja csináljuk,a lány háta mögött. Az elején még nem éreztem semmit se iránta,de az érzéseim megvátolztak,és egyre jobban akarom azt hogy az enyém legyen,de nem kérhetem meg hgy hagyja ott a bnőjét.Végülis azt nem értem,hogy milyen okból randizgat velem,miért kellek én is a képbe?!
2011. szept. 7. 23:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom a velemenyed,nincs ezzel gond,mindenki ahogy latja...amugy nekem meg nincs suli,itt Romaniaban!
2011. szept. 8. 01:10
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutni le ribizni téged kérdező, hiszen te csak az érzéseid után mentél, senkit nem bántottál...


De remélem nem akarsz megbízni egy olyan férfiba aki megcsalja a barátnőjét... Ez elég bolondság lenne..

2011. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem vagytok normálisak...

Talán nem azt kéne elhordani mindennek, aki függetlenként belemegy egy ilyenbe.

A kérdező lány senkinek sem ígért hűséget, senkinek sem tartozik magyarázattal, azt csinál , amit akar. Mondjuk pl fájdalmas helyzetbe hozza magát, de ez az ő baja...


Talán az a görény, aki megcsalja a párját, aki kapcsolatban HŰSÉGET kéne,h adjon...

Gondolom a kishölgy nem erőszakolta meg az urat az utcán, akarata ellenére...

És kísértés ide, vagy oda, azért a pasik is magasabb szinten vannak (remélem), mint egy egysejtű, és tudnak önuralmat gyakorolni.


Kérdező, nem te vagy a hibás, viszont rosszul döntesz, mert nagyon fog fájni...


És mielőtt elküldtök a anyukámhoz... Én már utasítottam vissza pasit, mert megtudtam,h nője van... Nem is egyszer. De NEM az én feladatom lett volna... Csak nem akartam magam kínos szituba keverni, az így is túl sok van:)

2011. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat:)
2011. szept. 8. 12:13
 25/25 anonim ***** válasza:

A farka után megy mert Te jobb vagy az ágyban, vagy szexisebben viselkedsz.

Nem ítéllek el, hisz az erény sokszor nem más mint az alkalom hiánya, de ne várj tőle sokat.

Ha ő is ugyanígy érezne akkor már szakított volna a csajával és minden percét veled töltené.

Jelenleg csak dugásra vagy jó neki, lépj tovább, hidd el érdemes.

2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!