Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán ő nem érez irántam úgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő nem érez irántam úgy?

Figyelt kérdés
Van egy lán (18), akivel egy jóideje ismerkedem. Volt 2 randi is, de furcsa érzésem van. Nekem nagyon tetszik és egyenes, őszinte ember lévén ezt hangoztatom is felé, de nem árzem h ő is így lenne ezzel. Persze, keresi a társaságom és nagyon burkoltan mondja h tetszem neki, de ennyi. Egyszer ha mondott rám valami szépet. Komoly (párkapcsolatok) témáról sosem beszéltünk, de mégis érzem, hogy engem akar, közben meg azt, hogy mégsem. Ambivalenciát (vegyes érzelmeket) okoz nálam és megőrít:S Kérdezzek rá konkrétan hol is állunk?
2011. aug. 16. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kérdezz rá.
2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lán?
2011. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ecsém. sajnos ennek nem sok jót jósolok, tapasztalat:S

én is emlegettem hogy "jó veled" blabla.. semmi reakció

2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezz,ha úgy érzed,de egyébként türelem,és hátha megadja majd neked a választ. :)
2011. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!