Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért játsszátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért játsszátok meg a kötődést, szeretetet, ha nem érzitek?

Figyelt kérdés

Úgy tett, mintha lennék neki vki...Mintha fontos lennék..Néha szavakkal is tudomásomra hozta, de legfőképp a tetteivel..

VOltak rajtunk kívül álló problémáink, amit nem tudtunk megoldani, szakítottam vele...megbeszéltük,h így lesz a jobb...De nem engedett el... Hívott, írt, keresett, találkoztunk... Mindig-mindig ugyanaz történt... Barátok akartunk lenni, de kedvesség, szeretet, vágy lett belőle, és ledőltek a falak..

Egy ideje így húzzuk...Nem vagyunk együtt, de mégis tudunk a másikról, napi szinten...

Nem tellhet el 2 nap,h ne keressen...

Erre megtudom,h van vkije...

Hogy ölelhet, puszilhat, csókolhat, simogathat és nézhet rám úgy, ha a másikat szereti?????

:(


29/n


2011. szept. 7. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na elmondom, hogy mit gondolok, ugyanis én is ebben a helyzetben voltam majdnem 2 évig. Én már az elején teljesen beleszerelmesedtem a pasasba, azt hittem, minden tökéletes, mert rajta is ez látszott. Pontosabban: ezt akartam látni, mert ha szerelmes vagy, könnyen vetíted a másikra a saját érzéseid. Aztán ahogy telt múlt az idő, valahogy kezdett egyre világosabbá válni számomra, hogy míg én tiszta szívemből szeretem őt (már nem csak vak rajongással) az ő érzései meg sem közelítik az enyémeket. Könnyek közt kiderült, hogy sajnos soha nem tudott belém szeretni és egyre erősebben motoszkált benne, hogy ezt így nem kéne folytatni. Szeretett ő is nagyon, jó volt neki is a szex, de a bibi, hogy soha nem volt szerelmes amiről nem akart tudomást venni, ott lappangott. Én meg álltam ott mint akit lefejeztek. Hetekig túráztattam magam azon, hogy mégis hogy volt képes velem lenni ennyi ideig így. Aztán rájöttem, hogy ez a szitu neki marha kényelmes volt: kapott egy kedves, csinos, megértő barátnőt, aki meghallgatja, biztonságot, finom kaját, jó szexet kap tőle, de a plusz sose volt meg.

Amit tudnod kell, hogy a simogatás, puszi, csók nem csak a szerelmes férfiak sajátja. Ők sokkal könnyebben külön tudják választani az érzéseket. Míg én senki olyannal nem tudnák csókot váltani vagy ágyba bújni, akibe nem vagyok szerelmes, a pasiknál ez is teljesen másképp működik.

Próbáld meg szívből elengedni, én is azon vagyok. Olyat érdemelsz, aki nem csak "szeret" hanem te vagy a mindene és fordítva.

2011. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,h megosztottad velem, de tényleg!


Képzeljétek, találkoztam vele... És azt hiszem túl fogok tudni lépni, megvotl az első fokozat...

A tökéletes szakítás utáni első találkozás: Én csinos voltam, szép sminkben, szuper ruhában, frissen megszerkesztett hajzuhataggal, éppen vidám voltam, jó társasággal, ő meg izzadt, fáradt volt, egyedül:)

Hülyeség, de jónak éreztem magam... AZt éreztem,h na, most aztán láthatja,h mit veszített el:)

És tényleg, próbált kedves lenni, de engem már nem érintett meg... legalábbis a szívemet...

És vidáman tudtam továbbmenni..

Lesz még nagyon rossz érzés tudom, fog még hiányozni, de jó,h így látott, h tudja, én nélküle is valaki vagyok!

Egy szuper valaki:D

2011. szept. 9. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!