Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért játsszátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért játsszátok meg a kötődést, szeretetet, ha nem érzitek?

Figyelt kérdés

Úgy tett, mintha lennék neki vki...Mintha fontos lennék..Néha szavakkal is tudomásomra hozta, de legfőképp a tetteivel..

VOltak rajtunk kívül álló problémáink, amit nem tudtunk megoldani, szakítottam vele...megbeszéltük,h így lesz a jobb...De nem engedett el... Hívott, írt, keresett, találkoztunk... Mindig-mindig ugyanaz történt... Barátok akartunk lenni, de kedvesség, szeretet, vágy lett belőle, és ledőltek a falak..

Egy ideje így húzzuk...Nem vagyunk együtt, de mégis tudunk a másikról, napi szinten...

Nem tellhet el 2 nap,h ne keressen...

Erre megtudom,h van vkije...

Hogy ölelhet, puszilhat, csókolhat, simogathat és nézhet rám úgy, ha a másikat szereti?????

:(


29/n


2011. szept. 7. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért teszi meg,mert megteheti.A szex jó veled,valóban kötődik hozzád,szeret téged,de nem szerelmes beléd.Te ráadásul szakítottál vele,így nem alkottok egy párt.Ez van sajnos.
2011. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem értem amit írsz...ha szakítottál vele, akkor miért fáj, hogy van valakije? valószínű hozzád csak ragaszkodik, de miután kidobtad, megpróbál új életet kezdeni nélküled
2011. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocsánatot kérek, őszinte válasz fog következni:

A nőknek sok esetben "el kell" játszani, mert köztudott, hogy erre van szükségük és így nem kevés dologhoz könnyebb hozzájutni (lásd még pl szex).

Nem szép dolog, de sajnos ez van és persze később lehet, hogy tényleg beleszeretünk a célszemélybe.

Egyébként szerintem a kapcsolatok kb 70% úgy indul, hogy a pasi csak szexet akar és ezért mondd dolgokat.

Nyílván lesznek sokan akik lepontoznak de a kedves hölgyek figyelmébe ajánlom: sose látnak bele a partner fejébe.

FF

2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem kidobtam, megbeszéltük,h szakítanunk kell, de nekem kellett kimondanom:S

De én megszerettem őt... És kötődöm, ezért sem tudtam én sem határozottan kiállni, az "inkább ne is találkozzunk" elvem mellett...

Hiányzott, szeretek vele lenni...

Mióta kiderült,h van vkije, békénhagyom..Kicsit lehordtam,h megmondhatta volna, úgy lett volna fair...

De én nem hívogatom, elengedem (próbálom), nem úgy mint anno ő engem... AKi állandóan keresett, hiába beszéltük meg,h ez csak fáj nekem...

2011. szept. 7. 11:25
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 11:25 értékelem az őszinteséged...

De tényleg tudjátok ezt hónapokig játszani?

Ha már megvan a szex, akkor is érdemes?

És,ha egymillió csajt megkaphatna, akárkit, akkor miért nekem játssza el..? Ennyire nem lehetek jó a szexben :D

2011. szept. 7. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért sikerült ezt neki ilyen jól eljátsaszania, mert még kötődött nagy valószínűség szerint, majd gyengülni fog ez, ne aggódj, ahogy az új kapcsolata kibontakozik.
2011. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ne aggódjak? pont az esik szarul,h ez gyengülni fog...

SZar,h elfelejt majd:(

2011. szept. 7. 12:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, el kene donteni hogy szakitani akarsz vagy egyuttlenni.
2011. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Őt akarom, akkor sem azért szakítottam, mert ezt nem tudom...

VOltak külső körülmények, amik miatt nem tudtunk normálisan együtt lenni..

Nem akartuk,h fájjon, inkább elszakadtunk..volna...ha megy...

De nem ment...

Most viszotn neki lehet,h mégis sikerült, vki által és ez fáj...

Örülnöm kéne,h ő esetleg boldog..de még nem megy...:S


AZ fáj legjobban,h a napokban még azt éreztette,h szeret, aztán paff...

AZ egész egy színjáték volt?

részemről nem:(

2011. szept. 7. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy férfi büszkeség. érzékenyen érintette, hogy szakítottál vele + talált egy másik nőt, így most már akkor sem áll le veled, ha te kepesztesz is.

a férfiak nem nők, minél idősebbek, annál jobban tudnak alakítani, van tapasztalatuk, tudják mivel milyen hatást érnek el. nem feltétlen te kellettél neki, csak volt valami, amit te tudtál megadni neki. ha egyszer kimondtad, hogy vége, nem jó, ha újra és újra egymásba kapaszkodtok, akkor minek szakítani?

2011. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!