Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azok a lányok, vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azok a lányok, vagy épp fiúk, akik versengnek szinte folyamatosan a párjukkal, miért ilyenek?

Figyelt kérdés
folyton-folyvást versengnek egymással, jobb esetben, vagy rosszabb esetben csak az egyik fél folyton versengni próbál a másikkal... ez miért van? miért nem versengnek a barátnőikkel, haverjaikkal, miért kell pont azzal az emberrel, akit szeret?
2011. szept. 6. 22:46
1 2
 11/16 napietus ***** válasza:
miért lenne erős? Marie és Pierre Curie is "versengtek" egymással, ennek a versenynek pedig mindketten a győztesei lettek. még mindig nem értem, mi rossz van ebben...ennyi erővel egy parti teniszt sem játszhatnánk egymással, mert ott is valaki nyer, a másik meg veszít. de közben ugye mindkettőnk tudása és technikája csiszolódik.
2011. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én? egész egyszerűen egyenes embernek tartom magam, és nincs kedvem azzal játszogatni, hogy ki tudja jobban elhitetni az emberekkel hogy kinek van igaza...

én a tényeket mondom, érvekkel, logikával, és néha empátiára való sarkallással, míg ő direkt egyre meredekebb hazugságokat, túlzásokat mond rólam, ami miatt már kezdek bajba kerülni - azért csinálja, hogy "győzzön", hogy neki higgyenek, mert nem képes elviselni azt, hogy nekem van igazam, és ez egész egyszerűen rémisztő már...

2011. szept. 6. 23:08
 13/16 A kérdező kommentje:
az, hogy gyakran a versengés lényegtelen, időpocséklás, ami csak a másik egójának növekedését szolgálja.
2011. szept. 6. 23:11
 14/16 A kérdező kommentje:

az, hogy versengsz teniszben, vagy játékban, vagy műveltségben, vagy valamilyen sportban, az egy dolog, az a másiknak nem káros.

de amikor lényegtelen dolgokon, és a végén már csak az számít, hogy mi van veled, és konkrétan káros a másiknak a versengés, de csak azért sem hagyod abba, mert feltétlen győzni akarsz, az értelmetlen élvhajhászat.

2011. szept. 6. 23:12
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek igaza van, semmi értelme a párunkkal versenyezni. Teljesen öncélú, és szerintem rombolja rendesen a kapcsolatot. Pont az lenne a lényeg, hogy a párunk egy biztos pont, aki mellett fellélegezhetünk, aki elfogad és megért. Ha versenyezni kell a párommal, én abban nem túl sok elfogadást látok. Ettől még KELL őmiatta és magunk miatt fejlődni, jobbá válnunk, de ez nem verseny.


Napietus! Jó, a verseny tényleg előre viszi a világot, de megvan annak is a maga helye. És ott se legyen öncélú... Az ősember nem egóból versenyzett, hanem a jobb kajáért, jobb lakhelyért. Muszáj volt neki, nem presztízsből csinálta! Ez azért nem ugyanaz, mint mikor valaki halmozza számolatlanul a pozíciókat, semmit nem ér vele, csak annyit, hogy elmondhatja magáról, hogy ő mennyivel "különb". Én nem hiszem, hogy az ember a párjával tudna bármilyen értelmes célért versengeni.

2011. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Curie-ék meg nem versengtek, hanem együttműködtek.
2011. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!