Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azok a lányok, vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azok a lányok, vagy épp fiúk, akik versengnek szinte folyamatosan a párjukkal, miért ilyenek?

Figyelt kérdés
folyton-folyvást versengnek egymással, jobb esetben, vagy rosszabb esetben csak az egyik fél folyton versengni próbál a másikkal... ez miért van? miért nem versengnek a barátnőikkel, haverjaikkal, miért kell pont azzal az emberrel, akit szeret?
2011. szept. 6. 22:46
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
mert a verseny viszi előre a világot, így motiválják egymást. a verseny jó, inspirál és felpezsdít. meg szexi is :)
2011. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elég kapitalista életfelfogás ez. mi van akkor, ha a másik "belerokkan" ebbe a kis versenybe, mert a párja nem tudja, hol a határ, olyan mértékben győzni akar?
2011. szept. 6. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, valószínűleg még spermium korukból maradt bennük az a tudat hogy ha egyszer már sikerült a leggyorsabbnak lennem, máshol mért ne tudnék a legjobb lenni?
2011. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 napietus ***** válasza:
nem tudom, miféle verseny az, amibe bele kéne rokkanni...ha nem versengenénk egymással, még mindig barlangban élnénk.
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
amúgy ha nincs versengés a felek között, az sztem kifejezetten káros, erre szokták mondani, hogy "szép, kedves, okos meg minden, csak nem tudom...valahogy nem tud motiválni..." tehát nem visz előre, pedig az a cél.
2011. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

szóval, szerinted a verseny által lehet fejlődni? ez, kérlek szépen, marhaság, szerintem. miért?

szerinted azért találta fel az ősember a jobbnál-jobb fegyvereket, hogy legyőzze a másikat? nem, azért, hogy az életét jobbá tegye, biztonságosabbá, valamint a családját jobban megvédhesse.

ha a világon minden a versengésről szólna, léteznének hajléktalanszállók, segélyszolgálatok, próbálnák a rák ellenszerét kutatni (és most nem a gyógyszergyárakra gondolok, hanem tudósokra), létezne művészet (például expresszionista), vagy éppen akarnák-e a világot egy jobb hellyé varázsolni?

ha versengsz a pároddal, mindenáron, akkor szerintem te nem őt szereted, hanem magadat, nem azért versengsz vele, mert együtt jobbá akarsz válni vele, hanem te akarsz a jobb lenni, győzelmet aratni felette - ergo a saját egód miatt teszed ezt.

2011. szept. 6. 22:57
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem eddigi barátnőim nagyban különböztek tőlem, és épp azért volt jó, mert nem versengtem vele. együtt alkottunk egy közöset, kiegészítettük egymást, ő abban volt penge, én ebben voltam jó, így sikerült alkotnunk egy nagy egészet, ami kiegészíti egymást. én ezt többre tartom, mint két, egymást túllicitáló embert.
2011. szept. 6. 22:59
 8/16 napietus ***** válasza:
66%

debizony, hogy a verseny hozza a fejlődést. és nemcsak az embernél. pl. a termeszek és a hangyák évmilliók óta "versenyeznek" azaz harcolnak egymással. ebben a harcban fejlődött ki a rovarvilág, sőt az egész állatvilág legszervezettebb két társadalma.


az ember azért fejlesztett ki dolgokat, hogy jobb legyen a többi népcsoportnál. a művészeket, tudósokat hajtó erő is a becsvágy. aztán valaki nyer. de aki veszít, az is nyer, mert a verseny által ő maga is előbbre jutott, fejlődött.

2011. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
amúgy miben nem bírod a versenyt?
2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

kicsit darwinista felfogásnak tűnik ez nekem.

tegyük fel, vagyok én - akinek se becsvágya, se diadalra való kedve nincs, hanem azért tesz, hogy hasznos legyen, hogy minél több jót tegyen a világban, akkor én mi vagyok?

vagy én kivel versenyzek, voltaképp?

mert ha úgy fogalmaztad volna meg, hogy verseny a természettel, természet erőivel, akkor talán arra rábólintok, de verseny a szerelmeddel az nekem kicsit erős.

2011. szept. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!