Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy a szerelmem kezd kiábrándulni belőlem. Több,mint 1 éve vagyunk együtt,de félek hogy már nem sokáig fog tartani,mert érzem rajta,és minden nap veszekedünk. Mit tegyek,hogy levegyem a lábáról? Azt akarom,hogy újra belém szeressen! :(

22/L


2011. szept. 5. 22:51
1 2 3
 21/25 DJ_Whiteman ***** válasza:
De ha te nem vagy hibás, és nem tehetsz semmiről, akkor a helyedben én megvárnám amíg ő jön oda:):) Bár ebben a kapcsolatban, eléggé eluralkodott a feszültség :S
2011. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő soha nem jönne oda. Elmenne a barátaival és jól bedrogozna. És féltem,ezért sem várom soha,hogy hátha mégiscsak ő jönne. Nem merem megvárni mi lenne,ha nem mennék oda hozzá :( Nagyon beképzelt,túl sok mindenkinek tetszik,én meg félek ettől is,hogy elmenne valakivel. Nagyon szeretem :(
2011. szept. 5. 23:44
 23/25 DJ_Whiteman ***** válasza:
Hűű egyre jobb :S A barátai a fontosabb neki vagy a barátnője aki szereti?:) A drog az a hab a tortán, de arról megvan a véleményem:) Így már megértem, hogy miért mindig te kérsz bocsánatot:) De így nagyon nyeregben érzi magát, és nem csoda hogy sokat hisz magáról:)
2011. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hűű ez szomorú ahogy így olvastam az egészet. Én is azt mondom, hogy azért próbáljál vele nosztalgiázni, a szépre emlékezzen, mikor úgy szeretett téged. Bár én is nő vagyok és nem nagyon tudom, hogy a nosztalgiázás fiúknál működik e de ez látszik a legjobb megoldásnak. Meg persze nagyon picikét visszavenni magadból, mert így, hogy te szerelmes vagy belé elvakít sok dologtól és nehéz úgy cselekedni. Fokozatosan kell mindent csinálni és közben arra is gondolni, hogy sajnos vége is lehet...

Tudod, ha egy férfi így viselkedik egy nővel akkor ott már minden rossz, nem a régi. Régit visszahozni nehéz, hogy érdemes e visszahozni passz. Biztos még fiatal vagy és ha más fiúnak is tetszhetsz akkor el kell gondolkodni azon, hogy mit akarsz TE. sok sikert.

2011. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon szeretem. Most megpróbálok máshogy viselkedni,visszább venni egy kicsit. Elkezdtem...meglátom sikerül -e. De ha ugyanolyan marad...hát nem tudom mi lesz. :( Más fiúra sajnos gondolni sem tudok,bár tudnék!
2011. szept. 6. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!