Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy a szerelmem kezd kiábrándulni belőlem. Több,mint 1 éve vagyunk együtt,de félek hogy már nem sokáig fog tartani,mert érzem rajta,és minden nap veszekedünk. Mit tegyek,hogy levegyem a lábáról? Azt akarom,hogy újra belém szeressen! :(

22/L


2011. szept. 5. 22:51
1 2 3
 11/25 DJ_Whiteman ***** válasza:

Nem!:)

Tiszteletet érdemelsz, mert ilyen vagy:) Ez csak szerelem:);)

2011. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Kár,hogy ő nem így látja. Lehet,hogy már tényleg nem is szeret. Már nem szokott dicsérni sem,hogy szép vagyok meg stb. De viszont ha reggel kicsit álmos fejjel lát,vagy vmi hasonló,akkor viszont a bántás az könnyen kijön a száján ("hogy nézel ki?csinálj már valamit a fejeddel!" stb.) . :(
2011. szept. 5. 23:12
 13/25 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ez szomorú:(

Lehet hogy itt tényleg az egyedüllét segítene, ahogy mondtad:)

Bár őszintén én nem hiszek ebben a "szüneteljünk" dologban:)

2011. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon szeretem. Nem is tudom elmondani mennyire. Már lassan a büszkeség is elfogy belőlem (vagy már el is fogyott). Kezdem úgy érezni,hogy bármit megtennék érte. Őrülten imádom! Néha azt kívánom múljon el,mert nem olyan jó érzés ám,főleg ha ennyit bántjuk egymást (legfőképp ő engem). :'(
2011. szept. 5. 23:19
 15/25 DJ_Whiteman ***** válasza:

Megértelek:)

Fel a fejjel! Nem ezt érdemled:) Látszik, hogy nagyon szereted. A bántásait valahogy ki kell küszöbölnöd:) Általában, ha felhúzod magad, egy nem érdekelsz pillantással, az beválik:) (Persze nem mindig!)

A büszkeségedet pedig ne hagyd el semmiképp:)

2011. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy,bár ő is ilyen lenne...mondjuk eleinte valószinüleg ő is ezeket mondta volna...de az már régen volt.
2011. szept. 5. 23:28
 17/25 DJ_Whiteman ***** válasza:

:)

Viszont, sztem csak rájönne, hogy foglalkoznia kellene veled, akkor hogyha egy kicsit lankadna a figyelmed felé:) De ugye mindenben van rizikó, ahogy ebben is, ezért ilyeneket is csak óvatosan kell csinálni :)

2011. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is félek attól,hogy ha nem annyira törődöm vele,akkor csak még többet rontok a helyzeten. Báár...egyszer azt mondtam neki,hogy már nem annyira szeretem,és akkor hirtelen kedvetlen lett,és rögtön (pár perccel később) mondta,hogy vesz nekem ezt meg azt,mert hogy ő nagyon szeret engem meg stb. Akkor lehet,hogy beijedt? Bár azóta még rosszabb a helyzet,hisz többet veszekedünk,mostmár lehet ezzel sem sokat érnék el nála. ááhh nem tudom :S
2011. szept. 5. 23:35
 19/25 DJ_Whiteman ***** válasza:
Több a valószínűsége, hogy most rontana a helyzeten :S Itt azokat a veszekedéseket kellene lecsillapítani köztetek:) Feszültség feszültséget szül csak:) És gondolom te szoktál engedni a veszekedésekben:)
2011. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát ha engedni nem is,de általában (90%-ban) én vagyok az,aki először odamegy a másikhoz és átöleli,megpuszilja,és elmondja hogy mennyire szereti. Ez az én szerepem sajnos szinte mindig.
2011. szept. 5. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!