Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel "vegyem le a lábáról" újra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy a szerelmem kezd kiábrándulni belőlem. Több,mint 1 éve vagyunk együtt,de félek hogy már nem sokáig fog tartani,mert érzem rajta,és minden nap veszekedünk. Mit tegyek,hogy levegyem a lábáról? Azt akarom,hogy újra belém szeressen! :(

22/L


2011. szept. 5. 22:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért neked kéne küzdeni érte?
2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy nosztalgiázzatok sokat, menjetek olyan helyekre ahová a kapcsolatotok elején jártatok, talán kezdjetek randizgatni, nem az hogy mindenhová együtt mentek hanem találkoztok egy étterembe, majd menjetek hotelbe például, ha megtehetitek..:) Törődjetek többet egymással, próbáljatok ki új dolgokat, és lepjétek meg egymást néha valamivel: apróságokkal, kis ajándékokkal , vigyétek egymásnak néha ágyba a reggelit, mondjátok el mit szerettek egymásba és ezt ne is felejtsétek el! És az ágyban is meglephetitek egymást...
2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Például előzd meg a veszekedést, ne veszekedjetek. Még ha nincs is igaza, tedd félre a büszkeséged és legyen neki igaza, hagyd a fenébe, nem jó semmire a balhézás.

Pár nap múlva, miután már kezdi észrevenni, hogy kezdesz megváltozni jó irányba, próbálsz a kedvére tenni, veszel neki valami apró ajándékot, apró plüss kulcstartó, esetleg parfüm (bár ez nem annyira apró) vagy amit szeret, találd ki. Írogass neki szerelmes sms-t, majd később egy jó kis sztriptíz után b*sznátok egy jót.

2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 DJ_Whiteman ***** válasza:
Lehet elég lenne csak a veszekedéseken javítani:)
2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eddig látok fantáziát a válaszokban. A veszekedés igen...az talán a legnagyobb baj. És még szerintem az is,hogy 1 nap vagy 100szor elmondom neki,hogy mennyire szeretem és imádom. Fiúk! Szerintetek ez a baj? Mert ő viszont nagyon ritkán mondja...akkor ha megkérdezem,hogy szeret-e mond egy IGEN-t :S :(
2011. szept. 5. 22:57
 6/25 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ezzel mondasz valamit, de ez is emberét válogatja, viszont egy sima igen a szeretsz kérdésre az ezt támasztja alá.

Kicsit elkényeztetted:)

Hozzászokott a jóhoz:)

2011. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát bizony, ez mindenkinél más.

Én szeretem, ha gyakran mondogatja a barátnőm, hogy szeret, vagy kíván. (az utóbbit kifejezetten szeretem)

17f

2011. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 DJ_Whiteman ***** válasza:
Egyetértek:) 21/F
2011. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,hogy visszafogom magam. (Nem puszilgatom,nem ölelgetem állandóan,és nem mondom folyton,hogy mit érzek). Nem sokáig bírtam. :S Hülye vagyok.
2011. szept. 5. 23:06
 10/25 A kérdező kommentje:
Jó nektek. Az a baj vele,hogy ő nagyon büszke,és nehezen ismeri be ha valakit szeret. Így annyira nem is bántana,hogy csak ritkán mondja. De az elején még ő volt az,aki állandóan hangoztatta,hogy mennyire imád,és ezért rossz,hogy most meg szinte soha.
2011. szept. 5. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!