Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piercing miatt smárolás mentes kapcsolat? Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve csináltattam piercinget a nyelvembe.Azóta a pasim nem smárol velem..csak szájra puszi...Őt ugyanis zavarja nem is szereti.Amikor be rakattam meglepinek szántam,kiderűlt nem tetszik neki.Mondtam,hogy kiveszem az Ő kedvéért de az volt a válasz hogy miatta ne vegyem ki...Bevallom nem azért akartam hogy utána ne legyen,de most akkor mi legyen?
2009. ápr. 20. 20:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Óóóh hát probáltam már rászedni,hogy csókoljon meg..:) meg is csókolt de gyorsan elhúzta magát...eléggé zavar..:s neki az egész piercing dolog nem tetszik...igaz én is hozhatnék áldozatot..de mér pont én hehe
2009. ápr. 20. 21:34
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

szerintem feszitsd tovabb a hurt es hatha szakitotok, mar bocs de mindketten bolondok vagytok. Te nem vagy hajlando kivenni egy rohadt peircinget o meg nem hajlando a peircing miatt smarolni veled. Ha igy vagytok ezzel legegyszerubb lenne kulonvalni

fatercosta

2009. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, önző vagy ez az igazság.

Egy szerelemben csak akkor jó valami, ha az mindkét félnek jó. A pasidnak ez nem jó, és elég egyértelműen a tudtodra hozta. Ha ezek után nem szeded ki a piercinget, az nagy gonoszság...pláne egy év alatt...szereted te egyáltalán?

2009. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

21:25

Ilyen stílussal nincs ki smároljon veled

In: Valahogyan törd meg.

2009. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
már bocsánat...előszőr is mért szakítanék vele?imádom szeretem.na de mindegy...kösz a komikat
2009. ápr. 20. 22:11
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

aki irta h titkos vagya egy piercingessel kiprobalni: nekem is!!!!!

szerintem mond meg h mennyire rosszul esik h nem hajlando megcsokolni. ugy h igazan erezze es rosszul erezzem agat miatta. meg 1 kis ideig probalt betorni, mond el h mas elvezi, h erdekes, h probalja ki, ne huzodjon el 1bol, probaja meg megszokni es ha tenyleg latod h igyekszik es keptelen megszeretni, kiveszed. szerintem ez igy fer.

viszont azt irtad h miatta tettted, h neki szant meglepi volt. ha miatta tetted, es neki nem tetszik akkor adta volna magat h kiszedd. megtetszett azota? mert van olyan baratnom h a piercingje nelkul el sem tudna kepzelni magat. nem tudom h birtad ki 1 egesz evig csokolozas nelkul :-s ideje tenni valamit!

2009. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

vagyis azóta orál se volt?(márbocs..)vagy..csak csóknál zavarja?

ezmár nemkapcsolat..

nem igaz hogy nembírod kiszedni a piercinged..nekem is a nyelvembe van,de én simán kiszedném,ha lenne egy barátom akit szeretek és neki nem tetszene.még aznap..1évig nincs csók..ez nem normális..

2009. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózott már úgy veled egyáltalán? Az én exbarátomnak volt, a mostani kedvesemnek nincsen, de semmi különbség.
2009. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!