Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piercing miatt smárolás mentes kapcsolat? Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve csináltattam piercinget a nyelvembe.Azóta a pasim nem smárol velem..csak szájra puszi...Őt ugyanis zavarja nem is szereti.Amikor be rakattam meglepinek szántam,kiderűlt nem tetszik neki.Mondtam,hogy kiveszem az Ő kedvéért de az volt a válasz hogy miatta ne vegyem ki...Bevallom nem azért akartam hogy utána ne legyen,de most akkor mi legyen?
2009. ápr. 20. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

egy éve nem smárol veled? köcsög. ennyi. :D már bocs..

találja már ki mit akar

2009. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jah 4 éve vagyunk együtt :)
2009. ápr. 20. 20:55
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom mit zavarja én tök bírom el lehet vele szórakozni:D a barátnőm nyelvével:D mondjuk eleinte nekem is fura volt de ha megszokja az ember rohadt jó:D egyébként meg szerintem nincs rendben próbálkozz csak egyszer csak meg törik
2009. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű, ne kérdezd meg, hanem szó nélkül vedd ki!
2009. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Vedd ki vagy kezdeményezd vele a nyelves csókot, hátha megtetszik Neki vagy beszélgess erről el vele, hogy ő így képzeli el?
2009. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Több választásod van:

1. hagyod a piercinget, és nincs nyelves csók (én nem bírnám ki)

2. hagyod a piercinget, és "megtöröd" a barátodat (ha egy év alatt nem sikerült, nem látok rá nagy esélyt)

3. hagyod a piercinget, és elhagyod a barátodat (egy hülye piercing miatt tönkretenni egy 4 éves kapcsolatot?)

4. kiveszed a piercinget anélkül, hogy megkérdeznéd és remélhetőleg újra csókolóztok


Na én tuti a negyediket választanám. Bár ezt én már akkor megtettem volna, amikor először visszautasított ezért egy csókot. Az, hogy te hogyan döntesz, az a te dolgod. Én csak leírtam az én véleményemet.

2009. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
na most így eszembe jutott hogyha szeret akkor nehogymár egy piercing miatt ne csókoljon meg..:s de viszont én meg már szeretnék smárolni vele...de viszont nem fogom kivenni...azér nehogymá xD nah..nemtom
2009. ápr. 20. 21:09
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez a ha szeret fordítva is igaz mellesleg. Ha szereted akkor fontosabb mint a piercing. Csak úgy megjegyzem...
2009. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Felettéb kedves a srácod :)...Velem, ha ilyet merne csinálni, hogy egy piercing miatt nem smárol velem akár egy hétig kapna tőlem pár pofont, utána lehet repülne...:D

Te egy hős vagy :o de télleg :)

2009. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nekem minden álmom az volt, vagyis még most is az, mert nem teljesült, hogy egyszer csókolózhassak nyelvpiercinges fiúval. Viszont a páromnak nincs, és sem azt nem akarom, hogy betetessen magának egyet - dehogy akarom! hozzá nem is illene, meg egyáltalán is... :D - sem lecsókolni valakit csak azért, mert neki van, és közben meg ott a párom... az én szememben megcsalás lenne, még akkor is, ha esetleg megbeszélném a párommal, hogy csak kíváncsi vagyok. Amúgyis abszurd ötlet, úgyhogy ezt megtartottam magamnak, és még mindig egy beteljesületlen álmom... Mindegyis, ez csak az én problémám...

Amit mondani akarok, az az, hogy nem értem, mire föl nem csókol meg... Kipróbálta már egyáltalán? Vagy egyszer megcsókolt, fura volt, nem tetszett, és azóta hagyta? Milyen ember már az ilyen?

Azt mondják nekem, akik próbálnak lebeszélni erről a "hülyeségemről", hogy a piercinggel ugyanolyan lenne, mint anélkül, észre se venném a különbséget... Hát, én ezt nem tudom, még sosem csókoltam meg olyan srácot, akinek nyelvpiercingje volt... De ha ez tényleg így van, akkor fölmerül bennem a kérdés, hogy a párodat tényleg csak csókban zavarja? Nem lehet, hogy maga a piercing-dolog nem tetszik neki?

Ezt kéne vele megbeszélned...

Mert két oldalas a dolog, való igaz. Ha szeret, megcsókol. Ha szereted, nem kényszeríted rá. Valakinek előbb-utóbb engednie kell... Ez az 1 év nagyon sok idő... Neki sem hiányzik a nyelves csók? Annyi kérdést hoz föl ez bennem...

Nem tudok mit tanácsolni, csak annyit, hogy próbáld meg úgy, hogy (bár nem tudom, ez a piercinggel hogy működik) kiveszed, és kinyújtod a nyelved neki, hogy lássa, hogy nincs benn, és úgy próbálod megcsókolni, vagy mondd neki, hogy kössetek kompromisszumot:

1 hétig próbáljon meg vele megbarátkozni, 1 héten át csókolózzatok így, és ha még utána sem tetszik neki... - na ezt már rád bízom. (Mindig előtte kivenni, vagy teljesen eltávolítani?) (23/L)

2009. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!