Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy nő ilyen buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi5110 kérdése:

Hogy lehet egy nő ilyen buta?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (nő) , aki a napoknan szembesítve lett azzal hogy az élettársa csalja egy másik nővel elég keményen. Mutattak a csajnak fényképeket is ahogy a pasija csókolózik a csajjal meg étteremben voltak stb..! Ez volt kb 3 hete. A nő azóta le sem száll a pasiról még levegőt se engedi venni. Elkiséri munkába meg eléje is megy. Miért nem dobja ki a pasit szerintetek ? Azt tudni kell még hogy a pasi már nem szereti a nőt csak a gyerekek miatt van vele. A másik nőt szereti. Mondjuk a talit így is megoldják úgy tudom csak az órákból most percek lettek, dehát elég az egy megcsaláshoz. :)Mit lehetne tenni hogy a nő otthagyja a pasit és végre mindenki azzal lehetne akit szeret???
2011. szept. 1. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

azt áruld el


te az a nő vagy akit csalnak

az a nő vagy akivel csalnak

vagy a pasi vagy

2011. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
előbb utóbb úgyis elhagyja a pasi,nem?
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én senki csak egy ismerőse a pasinak.... .! És tudok mindenről.
2011. szept. 1. 18:29
 4/24 WhiteLabel ***** válasza:
60%

Talán mert a nő szereti a pasit?

És ott vannak a gyerekek, ha te vagy az akivel csalja a férje akkor remélem elb*sz az 1es villamos te szerencsétlen r*banc.

2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

"te az a nő vagy akit csalnak"

-.-

De... majd saját magáról állítja, hogy ilyen buta meg olyan buta, ugye? jézus...



Am válaszolva a kérdésre, azért mert szánalmas, kapcsolatfüggő. Ennyi.

2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az első feleslegesen kérdezi, gondolom te vagy, kedves kérdező, a szerető.

Ebben az esetben azért még beláthatnád, hogy a feleség szerelmes, és semmi más nem érdekli, csak megtarthassa a férjét.

2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
18:29 igen Ő azt mondta hogy jövő nyárra már az új csajszival megy nyaralni. De a csaj meg nagyon szenved mert rohadtul szerelmes belé...
2011. szept. 1. 18:30
 8/24 anonim ***** válasza:

Talán mert a nő szereti a pasit?


Ja, látszik, hogy eddig is sokra ment vele...


A gyerekek meg...hát istenem...nem az 50 évvel ezelőtti időket éljük. Majd rájönnek, hogy nekik sem jó az, hogy egy ilyen családban élnek. Az senkinek sem jó. A feleségi is beláthatná...

2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ti nem tudtok olvasni ??? Én csak a haveja vagyok a srácnak és tudok mindenről. Alibit is én szoktam adni nekik...
2011. szept. 1. 18:32
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

te az a pasi vagy akinek tetszik a csaj igaz??


Szerintem következő a helyzet:

- gyerekeik vannak

- a csaj nem tudna nagyon hová menni

- lehet szülőkhöz nem tud hazamenni gyerekkel

- a pasi eltartja megvesz neki mindent havonta 1x meg is b@ssza és megvesz mindent a gyerekeinek

- a csajnak ez kényelmes

- tudja h megkap mindent ő és a gyerekek és az érzelmeket lesz@rja

- és egy olyan pasiért nem meri elhagyni a jelenlegit gyerekkel együtt, aki nem biztos h hosszú távon vele is marad a gyerekkel együtt.....


- ahhoz hogy elhagyja a pasit:

ahhoz olyan pasit kell találnia aki szintén ugyanezt megteszi neki de szereti őt, és a csaj is viszont szereti...

2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!