Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ennyire szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ennyire szerelmesek?

Figyelt kérdés

Életem eddigi legnagyobb érzelmi kapcsolatába kerültem.

Egyszerűen kimondhatatlanul szeretem a barátnőmet!

Két hónapja vagyunk együtt, én már a második találkozónkon kimondtam, hogy szeretem, ő egy héttel később a 3. találkánkon.

Rengeteget civakodunk veszekszünk, de utána édesen, és már már oviszerelemhez hasonló módon találunk újra egymásra...

Önkénytelenül is remeg egész testem mikor meglátom egy hét, vagy még hosszabb idő után, egyszerűen nem tudok akkor uralkodni ezen a "remegésen".... (és nem azért mert elvonási tüneteim vannak a piától, nyugi...XD)

Ő is odavan értem, mindketten voltunk már szerelmesek, de egyikünk sem volt még ennyire nagyon beleesve egyik párjába sem.

21 éves vagyok ( barátnőm 18), és nagyon úgy érzem, hogy még egy ilyen nőt, aki így, és ennyire szeret, aki úgy fogad el ahogy vagyok, és úgy tetszek neki amilyen vagyok, s akármekkora hülyeséget csinálok, mindig mellettem van, nem fogok találni.

Távkapcsolat a mienk, kb 150 km. Nehéz megoldani a találkozókat, főleg a mindkettőnk siralmas anyagi helyzete miatt, de valahogy mindig sikerül :)

Más is volt már ennyire szerelmes, hogy szinte bármit megtenne a párjáért, és ez fordítva is igaz, hogy a csaj is mindent megtenne hogy együtt maradjunk.


2011. szept. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem, ennyi. Aki szerelmes az így érez. Ne aggódj, majd elmúlik nálatok is.
2011. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ez nem csak szerelem, vagy ha ez az akko még sosem voltam. Volt már jópár barátnőm, mindegyiket szerettem, de így, ebben a formában, még egyiket sem. Alig bírjuk egymás nélkül...:(


Tudom ,hogy idővel elmúlik, vagy ha el nem is múlik, csökken az intenzitása, de addig szeretnénk mindketten élvezni ezt amíg csak lehet....*_*

2011. szept. 1. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a szerelem, ennyi. szerencsés
2011. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen, volt, hogy sírógörcsöt kaptam, mikor két hét után láthattuk egymást, mert annyira hiányzott. De mióta vége, nem tudom elképzelni, hogy lesz még egyszer ilyen az életemben és ez eléggé elszomorít.


23/L

2011. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen velem is, de ahogy mondani szokták, minél magasabban van az ember, annál nagyobbat lehet esni. Sajnos egyet kell értenem ezzel.

21f

2011. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, néztem, hogy jajj de aranyos, aztán hogy távkapcs...

Sajnos a távolság kőkeményen gyilkolja az érzelmeket, szóval ha hosszú távon tervezed, intézd úgy, hogy össze tudjatok költözni, minél előbb vagy egy egyetem, kolesz, akármi, mert hiába a nagy szerelem, én(mi) annó ugyanígy voltunk, és a távolság egyszerűen kicsinálta az egészet...

20L

2011. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem hinném, hogy menni fog az összeköltözés.

Ő jövöre érettségizik, utána pedig valószínű, hogy valami okj-s képzésen tanul majd az ő környékén.

Én pedig szintén helyhez vagyok kötve, mert jövőre végzek én is az okj-s képzésemmel, és utána pedig főiskola jönne.

Szóval egyszerűen a tanulmányaink miatt ez kivitelezhetetlen.

2011. szept. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!