Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már valakibe ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valakibe ennyire betegen szerelmesek?

Figyelt kérdés

Jártunk egy ideig, de nem becsültem meg eléggé, így közös megegyezéssel szakítottunk. Akkor még csak szerettem, nem voltam szerelmes. 1 hónapja viszont beleestem. Szerelemből. Egyszerűen órákig tudnám nézni a képeit, mikor beszélünk akkor csak a hangját figyelem, a csacsogását, hogy hogy lehet ennyire angyali hangja valakinek, milyen édesen csilingel a nevetése, stb. Örülök mikor jókedve van, felvillanyoz. Úgy érzem én vagyok a világ legboldogabb embere, ha nevet valami viccemen, mikor érzem, hogy Ő egyáltalán nem haragszik rám a szakítás miatt. A nap 24 órájában Ő jár a fejemben, elképzelem milyen volt Vele régen, milyen szép a mosolya, hogyan csókol. Nem tudok semmire sem odafigyelni, mert folyton Ő lebeg be lelkiszemeim elé, a hangja, a gesztusai, minden. Legszívesebben eggyéválnék Vele. Jelenleg küldöldön van, de 2 hét múlva jön haza és ismét egy városban leszünk. Aztmondta Ő már nem szeretne kapcsolatot mert az a valami elmúlt, de barátok vagyunk, jól érzi magát velem. Abban reménykedek, hogy esetleg ha több időt töltünk kettesben majd ismét kialakul valami kis lángocska, de mellette félek is, hogy nem tudom elfelejteni és pofára esek. Egyszerűen hiányzik a közelsége, úgy érzem ha el kéne felejtenem megbolondulnék. Mint egy halálos beteg, kit csak Ő tart életben.

Viszont így belegondolva fura, hogy nem tudom elképzelni, hogy valaki akárcsakfele ennyire is szerelmes legyen belém.


2011. aug. 24. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajaj, de még hányszor. Csak mindig viszonzatlan volt a szerelmem. Így jó keserves az életem jelenleg is és magányban telnek a napjaim, nincs kivel hálnom.
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Voltam, még jobban is. Én nem kellettem neki, de mégis túléltem. te is túl fogod, emberek milliói estek már át ezen a "halálos" betegségen, mégis kigyógyultak és most boldogok valaki mással.


25 N

2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem beteges, ahogy írtad. Ez a szerelem. :)
2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rettegek, hogy lesz valaki más neki, és nem bizonyíthatom be, hogy mennyire sokat jelent, mennyire kell Nekem, mennyire szeretem. Mindenki azt mondja essek túl az egészen, szakítsam meg vele a kapcsolatot és elmúlik, de nem megy...
2011. aug. 24. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézz szembe a tényekkel:

Ha igazán kellettél volna neki, ahhoz nem kell semmiféle hókuszpókusz a részedről. A szerelem egyik legfőbb tulajdonsága, hogy nem lehet megmagyarázni, mitől alakul ki. Vagy jön, vagy nem. A csaj esetében nem jött. És nem azért, mert nem "becsülted" meg vagy ezért, vagy azért. Hanem mert nem és kész. Tudod mennyire bele voltam esve egy srácba régen, aki csak kihasznált meg hülyített? Ő enyhén szólva se becsült meg, mégis bele voltam betegedve mint a huzat. Szóval NEM ezen múlik, értsd meg. Ő NEM szerelmes beléd, nem is lesz, ha eddig nem volt. Megmondta, hogy az a "valami" elmúlt". Esetlege gy szalmaláng lehettél neki, de az mindig elmúlik, nagyon gyorsan. Elhiszem, hogy szarul vagy, és csak őt áhítod, de nem lesz a tied, sose volt. Megoldás: megszakítani vele minden kapcsolatot, képeket tilos róla nézni utána borulj ki nyugodtan, sírj, szenvedj pár hetet, aztán szedd össze magad és vedd észre a többi lányt is. Mert el fog jönni az, akit legalább ennyire (ha nem jobban) fogsz szeretni és ő is viszont. Kérdés?

2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már egyszer rávettem magam és úgy gondoltam hagyjunk mindent, hogy könnyebb legyen. Az lett a vége, hogy életemben először leittam magamm, azon is gondolkodtam, hogy kipróbálok valami drogot csak legyen már vége... 1 hétig bírtam nélküle. Na ezért mondom, hogy beteg. Vagy én vagyok túl gyenge.
2011. aug. 24. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy túl gyenge. Akarni kell kilábalni ebből, akarni akarni akarni! És legyőzni a kísértést, amikor fel akarod hívni vagy meg akarod lesni a profilját fb-on. Tudom, mennyire nehéz, én is átmentem ezen, de kibírtam valahogy! Ha ezt meg bírod állni pár hónapig, utána egyre kisebb lesz a kísértés, sőt egyre ritkábban fog eszedbe jutni. Most 2 döntést hozhatsz: Megembereled magad. A legrosszabb időszakon 1-2 hónap alatt túlleszel és utána már elkezded elfelejteni. A másik, pedig, hogy folyamatosan kínzod magad azzal, hogy utána rohangálsz meg tartod vele a kapcsolatot és évekre tönkreteszed magad, közben meg elszalasztod az igazi lehetőségeket, ahol kölcsönös lehet a dolog. Mert biztos lehetsz benne, hogyha az utóbbi szerint jársz el, az egyetlen érzés, amit kiváltasz belőle a szánalom lesz.
2011. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam, de a távoli jövőben sem vártam viszonzást. Bőven elég volt, hogy láthatom vagy hallhatok róla. Kétségbe is estem, hogyan bírok ki egy hetet nélküle, de elfelejtettem egy könnycsepp nélkül.
2011. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!