Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel pasik érdeklődését? 20l

Figyelt kérdés
Nem merek leszólítani senkit. Úgy szeretném tudtára adni, hogy vonzódok hozzá, hogy ne keljen megszólítanom. Tippek?
2011. szept. 1. 07:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
neten nem ismerkedek :), és most nem konkrét pasiról van szó. hanem csak keresném a páromat. de ha látok olyan pasit aki tetszik, még ha szemezünk is, mindig azzal ér véget, hogy pl. leszállok/ leszáll a buszról
2011. szept. 1. 08:36
 12/20 anonim ***** válasza:

És akkor ezek szerint te akarsz kezdeményezni, anélkül hogy megszólítanád?


Akkor valami olyan kéne hogy felhívd magadra figyelmét aztán végülis szóban ő kezdeményezzen nálad, ugye?

2011. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

pl buszon, most ez több okból is necces, talán akkor működhetne valami ha mellé ülsz 1 hosszab úton, csak pl pest villamos, mindenki siet valahova 90%ban, már ez nagyon megszűri a dolgot, a másik hogy én valahogy nem is prefarálom az ien tömegközlekedéses dolgokat ugyh tényleg jobb sztem a buli de kinek mi probát megér ;)

akkor viszont lehet tényleg nem elég a mosolygás, egyértelműnn jel kellhet!

19F

2011. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nekem annyiból könnyebb, hogy kisebb városban lakom, így akit egyszer látok, van, hogy utána többször is látom.


inkább lényegében arra szeretném felhívni a figyelmét, hogy szabad vagyok, és érdekel a dolog engem is :D


sajnos elég pesszimista vagyok, mert ha mondjuk buszon szemezek egy pasival én egyből arra gondolok, hogy biztos csak véletlenül néz, vagy van valakije, azért nem csinál semmit. pedig lehet, hogy csak ő is ugyanezt gondolja rólam. ezt szeretném elkerülni.

2011. szept. 1. 08:49
 15/20 anonim ***** válasza:

azt szinte biztosra mondom hogyha nézel 2-3 másodpercig a szemébe elnézel majd fél perc múlva visszanézel rá és még mindig néz(mosolyog)

akkor nincs neki vagy 1 komolytalan amit érted be is áldozna ;)

19/F

2011. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én fiúként azt mondom, hogy mosolyogly és szemezz.

Amelyik srác meg szemezés után nem jön oda hozzád, az úgy is töketlen lenne párnak...

Esetleg ölzött feltűnőbben picit, hogy jobban észrevegyenek és ringasd a csípőd :)

2011. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
( lol, helyesírásból egyes vagyok.. :) )
2011. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Elmondom a titkot!Ha valaki tetszik és pl. melléd ér fing egyet vagy büfögj egy rohadt nagyot!Vagy rúgd ki a lábát menés közben!Ezzel biztos felkelted a figyelmét!:D

Tuti tipp!

2011. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Miért nem szólítod le? Én se szólítok le egy lányt aki csak néz mert minden esély meg van rá, hogy akkora idióta mint te és elvárja hogy gondolatolvasó legyek! Leesne a karikagyűrű az ujjadról ha melléülsz a buszon vagy rákacsintasz? Isteneeeeem...
2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát ezért kíváncsi lennék a te hozzáállásoddal hány lánnyal kerülsz kapcsolatba...


Igenis legyen töke a fiúnak ahhoz hogy leszólítsa.

Ha mosolyog rám egy lány (és virít hogy RÁM, azaz nem csak épp vigyorgott valamin aztán körülnézett) akkor leszólítom.


A férfi dolga az, hogy kezdeményezzen és nyomuljon (érzéssel) a lányra addig amíg a lány azt nem mondja hogy STOP. Ekkor más lány felé fordul a férfi....


A lány dolga leállítani a férfit.


Én így látom.

Amelyik férfi nem kezdeményez egy lánynál aki tetszik neki az nem is férfi a szememben. Jajj lehet hogy van barátja? Jajj lehet most nem ér rá?

Leszarom. Ha tetszik a lány, akkor odamegyek hozzá.

2011. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!