Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Most 11-ikes vagyok és nagyon tetszik egyik fiú osztálytársam. Még kilencedikben nagyon odavoltam érte, utána volt egy kb egyéves szünet amikor annyiranem epekedtem érte, csak max. helyes fiúnak tartottam. Neki most van barátnője, de látszik hogy őt nem szereti. Inkább egyik másik lány osztálytársamba van belezúgva. Őt ölelgeti, most volt osztálykirándulás, akkor is vele aludt, együtt voltak egész végig. Nekem nagyon tetszik, jó a kapcsolatom vele, szerintem kedvel is, meg egy picit tetszek is neki. Csak hát van más aki sokkal jobban...hagyjam az egészet, vagy próbálkozzak még?
2010. szept. 21. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
11-ben, nem tudom mennyire van értelme már egy ilyen kapcsolatnak, közeleg az érettségi, a kisérettségik, attól függ hogy milyen iskolába jársz.De ha mindenképp össze akarsz jönni vele, akkor talán ki kéne mutatnod szépen fokozatosan hogy miét érzel iránta, aztán majd úgyis kiderül, hogy vevő e rá vagy nem!
2010. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!