Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé tetszik.Pár napja elkértem msn címét megis adta beszélünk is stb stb.De valahogy nekem olyan érzésem van mintha őt nem igazán érdekelné ez az ismerkedés stb dolog....Persze nem msnen akarok ismerkedni ezcsak ilyen kezdésnek aztán majd jöhet a tali....De ha ő nemakar semmit se megismerni se semmi akkor miért adta meg a címét?Ezekszerint képről vagy bármi csak bejövök neki vagy nemtudom....Amugy 18éves,fél évvel idősebb mint én,és amikor felmerült ilyen kapcsolatos téma ő is eléggé a komoly kapcsolatokat szereti stb szóval már tényleg nem egy gyerek meg semmi.Mit csináljak hogy ő is kicsit érdeklődjön irántam?
2010. okt. 10. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat msn en, aztán majd alakul valamerre a dolog.
2010. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De ha ő nemakar semmit se megismerni se semmi akkor miért adta meg a címét?"


Egy szemrevaló, kedves MSN-partner mindig jól jöhet egy csajnak. :D


"Mit csináljak hogy ő is kicsit érdeklődjön irántam?"


Semmit. Ezt nem lehet kényszeríteni. Találkozz vele, ismerd meg, és utána okosabb leszel.

2010. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát akkor próbálkozok valahogy háthaa.. :P
2010. okt. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!