Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel pasik érdeklődését? 20l

Figyelt kérdés
Nem merek leszólítani senkit. Úgy szeretném tudtára adni, hogy vonzódok hozzá, hogy ne keljen megszólítanom. Tippek?
2011. szept. 1. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Most ez sok mindenen múlik, perspeciel hogy szoktál e járni bulizni.....

számtalan alkalom volt már hogy engem szólított meg lány- ebből még sohasem sült ki semmi(csak 1 xer) de nálam kivétel erősíti a szabályt, ezzel ellentétben mindig a nő választ és ez mondhatni így is marad.

Azon ne aggódj hogy nem szólítod meg döntő többségben nem is nyerő, az ilyenekre én csak rámosolygok és otthagyom


A legjobb jel ha már szépen mosolyogsz valakire, és ezzel 1ből tudatosul benne, ha külsőre nyerő vagy nála és kedve is van a dologhoz akkor úgyis odamegy hozzá, és ha megszólít akkor már kicsit segítheted a dolgát hogy ne legyen monoton az egész ez az én véleményem

19/F

2011. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mosolygás, szemezés. De a leszólításnak is vannak finomabb formái (pl. "Bocs, ki tudnád nyitni az üdítőmet? Te olyan erősnek látszol.")
2011. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ez is valóban 1 formája ezzel semmi olyan nincs ami negatívomot váltana ki 1 férfiból lehet a sör nyerőbb 1es embereknel ha azt nyittatsz, de egyetértek az utánam szólóval is egyaránt ;)
2011. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csini öltözékkel; ha elmész mellette, "véletlenül" érintsd meg a karját pl. :)
2011. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Meztelen testedre kiírod : "Vigyen már el valaki magának otthonra"........leszaladsz az utcára és megállsz egy helyben ....figyeld meg megszólalni se kell ,de már vinni fognak mint a cukrot
2011. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

szoktam járni bulizni, de eddig még ott nem láttam olyat aki tetszett volna. vagyis láttam, csak barátnővel volt, akkor meg már nyilván nekem nem kell :D

szóval én most arra gondoltam, hogy ha mondjuk buszon találkozok valakivel.

2011. szept. 1. 08:23
 7/20 anonim ***** válasza:
csögőórával!
2011. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ja és nem tálcán akarom magam felkínálni, h "itt vagyok, vigyél" :D hanem csak azt akarom elérni, hogy észrevegye, hogy vonzódok hozzá én (is). mert akkor talán bátrabb lenne, és odajönne :)
2011. szept. 1. 08:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy konkrét srácról van szó, vagy bárhol amerre jársz nem tudod hogy kezdeményezz?
2011. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kezdetnek küldj egy képet, elbeszélgetünk és ha szimpatikusnak találjuk egymást, akkor a többit rám bizhatod, én meghóditalak.


22F

2011. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!