Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még oké? L/15,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még oké? L/15, F/22. én eléggé érett vagyok a srác meg elég "gyerekes" a korához képest, és nemnagyon érzem a különbséget .

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

eddigieket köszi, van benne valami hogy kicsit sok a különbség, és nem mondtam hogy akar velem járni, de ugy ismertem ki hogy alapból gyerekes, és még lenne is nála esélyem ha jól vettem ki a dolgokat,

utolsó pár kominak örülök, valaki legalább ad rá esélyt :)


küldhettek még

2011. aug. 28. 22:59
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi irigy pö.cs/pi.na jár ide! (akik azt írták, hogy nincs rendben) Szerintem oké, legyetek boldogak!
2011. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért lennék irigy??????
2011. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

ma 23:05!


Mennyi naiv kis hülye gyerek jár ide, akiknek ilyenkor már az ágyban lenne a helyük...

2011. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy jólérezzétek magatokat :) Tény hogy 7 év korkülönbség nem valami jó, de még jó is kisülhet belőle.
2011. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Unalmas már ez az érettebb vagyok duma, de az, hogy megfejeled azzal, hogy ő sokkal gyerekesebb, egyenesen szánalmas.

Ha annyira érett lennél, tudhatnád, hogy az ilyen "kapcsolatok" eleve halálra vannak ítélve.

2011. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen oké.

Akik ellenzik, azok vagy irigyek, vagy álszentek.

Ha úgy érzed, szeretnéd a kapcsolatot, akkor hajrá. Szerinted miben bízhatsz meg jobban: névtelen netharcosok írogatásaiban, vagy a saját érzelmeidben? Ne hidd, hogy mások okosabbak a kérdésben, mint te, tökmindegy, mennyi idősek vagy hogy mennyi élettapasztalatuk van. Mert a te saját esetedet csak te ismered, és neked kell döntened is.

2012. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!