Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Hándálták már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Hándálták már fel az anyagi különbséget nektek a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Én ilyet hallok sokszor, ha valaki olyan emberrel kerül össze aki jobb anyagi helyzetben van, mint a másik fél, akkor annak előbb-utóbb szívnia kell, mert felhándálják, hogy ők mit adtak, neked meg nincs semmid, kihasználják, vagy esetleg lenézik...stb.


Ez tényleg általános eset?

Vagy nem?


Ha tudtok saját storyt, véleményt, érdekelne!

Nemet és kort is köszi:)


2009. dec. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hándál???

na ezt a szót se ismertem eddig

2009. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 2. barátom volt ilyen, aki szegényebb volt, mint én és a családom és anyámnak kezdett el panaszkodni, hogy mindig csak ő költekezik rám és én rá soha! Erre anyum csak annyit, mondott, hogy nehogy már egy lány fizesse ki a pasija italát vagy egyéb dolgokat. Nekem is megemlítette ezt, hogy miért csak ő, erre mondtam valamit (már nem emlékszem, hogy mi volt), de többet nem jött ezzel. :D

Azóta ilyen nem fordult elő velem.

2009. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok 17/L
2009. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:45

na akkor most bővítettem szókincsedet.

felhándál= felró valamit.


remélem ezt az igét ismered...

2009. dec. 8. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, ez a szó már megy :)

annyira azért nem vagyok setét

hol használják ezt a szót?

2009. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!