Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék párkacsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék párkacsolatot összehozni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félénk, meg szégyellős, és talán ez a gond. Túlságosan érzelemmentes, hidegvérű, humortalan vagyok, és ez bánt engem. Ha bemutatnak nekem egy csajt, akkor vagy rögtön elküld, vagy csak néhány óra beszélgetés után ábrándul ki belőlem, hiába próbálom a különféle praktikákat. Hónapokig is volt már barátnőm, de csak úgy, hogy ritkábban találkoztunk. Hosszabb távra ágybabújós barátnőt sosem találtam, de a szex sem hiányzik nagymértékben.

Néha álmomban sokkal több érzelmem van, akkor igazán boldog vagyok, és mikor felkelek, rámtör a megszokott sivárság. Mitől van ez?

22/F


2011. aug. 27. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
elég furcsa személyiség vagy. voltál már szerelmes? ha ennyire sivárnak tartod még saját magadat is, mit vársz el, mások milyennek tartsanak? ha nincsenek érzelmeid, nem tudsz szeretni se. légy kedvesebb mindenkihez, mosolyogj, nevess többet. ha álmodban tudod, milyen boldognak lenni, akkor a valóságban sem lehetetlen. soksikert.
2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerelmes úgy tíz évvel ezelőtt voltam, azóta a csak néhány napig érzek valami fellángolást. Mint most hétvégén. El is mentem a csajhoz, de azt mondta, hogy barátok legyünk csak.
2011. aug. 29. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!