Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék párkacsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék párkacsolatot összehozni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félénk, meg szégyellős, és talán ez a gond. Túlságosan érzelemmentes, hidegvérű, humortalan vagyok, és ez bánt engem. Ha bemutatnak nekem egy csajt, akkor vagy rögtön elküld, vagy csak néhány óra beszélgetés után ábrándul ki belőlem, hiába próbálom a különféle praktikákat. Hónapokig is volt már barátnőm, de csak úgy, hogy ritkábban találkoztunk. Hosszabb távra ágybabújós barátnőt sosem találtam, de a szex sem hiányzik nagymértékben.

Néha álmomban sokkal több érzelmem van, akkor igazán boldog vagyok, és mikor felkelek, rámtör a megszokott sivárság. Mitől van ez?

22/F


2011. aug. 27. 22:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lassan megyek aludni, csak holnap délután reagálok a válaszaitokra.
2011. aug. 27. 22:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a neked való korú lányok szexet akarnak, sokat, te meg nem akarod. Ez kiszagolják.
2011. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azt mondod nem vagy humoros legyél az. Feküdj le valakivel, sok mindenkivel is akár és ha majd találsz vkit, aki mást is akar tőled, lehetőleg nem egy 60 évest, akkor sok boldogságot! áldásom rátok!
2011. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A legelső válaszolónak üzenem, hogy egy bizonyos fokig így van, de aztán felébred bennem a szexuális vágy rendesen, és rámászok a lányokra. Valamelyiket sikerült így ágybavinnem.
2011. aug. 27. 23:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a másik gond, hogy a környezetemben lenéznek a lelkiállapotom miatt. Azt hiszik,hogy félénk vagyok, de aztán mindig kiderül, hogy nem. Báránybőrbe bújt farkas vagyok. Például, ha szórakozóhelyen belémkötnek, akkor csomó embert le tudok verni. A helyzetet jól tudom megítélni ebben az esetben, ha forr alattam a talaj, akkor otthagyom a helyszínt. Becsületes vagyok, ha hibázom, akkor mindig igazat adok a másiknak, de ha igazságtalanság ér, akkor kiállok magamért, esetleg ki is verem a balhét. Magas végzettségem, és nagy lexikális tudásom van, de ezzel együtt tiszteletben tartom a szakmunkásokat, ezért a munkahelyeken megbecsülnek. Ezt a megbecsülést a lányokra is át kéne terjeszteni.
2011. aug. 27. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát egy báránybőrbe bújt farkas nem jajgatna itt hogy nincs párkapcsolata....Talán egy

báránybőrbe bújt töketlen farkas

azt jobban el tudom képzelni...


Lehet engem is bucira vernél, de nőket nem igazán érdekli hogy hány embert tudsz lezúzni meg mennyire tiszteled a szakmunkásokat... Ezek szép értékek de nem szexik.

2011. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

100%-ig igazad van! Sokáig meg voltam így magammal, de érzem, hogy így rossz vége lesz.

Említettem azt az álmos dolgot. Valami eltört bennem, amiért bizonyos érzelmek nem jönnek elő. Szakember segítsége kéne, de nincs rá időm.

2011. aug. 27. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Elég katasztrofális személyiség vagy.

Még a kérdésedből, hozzászólásaidból is süt, hogy unalmas vagy, benned semmi érdekes nincs. Nem nézed le a szakmunkásokat... verekedésben jól méred fel a helyzetet... igazmondó vagy... szerinted ez kell a nőknek? Komolyan?!

2011. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az igazmondás se jöhet be nekik?
2011. aug. 28. 11:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Akik velem rendesek, azokkal én is rendes vagyok. Ha kicsesznek velem egyesek, mindig jól meggondolom, hogy ne essek túlzásba, amikor visszavágok.
2011. aug. 28. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!