Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom talán még mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom talán még mindig a volt barátnőjét szereti?

Figyelt kérdés
A barátomnak az előző barátnője volt élete nagy szerelme, mindennél jobban szerette őt, de nagyon csúnyán és hosszadalmasan fejeződött be a kapcsolatuk tavaly nyáron. Decemberben még hiányzott neki, és most mondtam neki valami nem túl lényegeset a csajról és megnézte az adatlapját, sőt már nem egyszer megnézte a csaj adatlapját.. valószínű mert érdekli, de állítása szerint utálja őt. Ha valaki utál valakit miért érdekli miket írogat az adatlapjára? Tényleg érdekli őt, hogy mi történik azzal a lánnyal?
2011. aug. 26. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmondanád rövidebben?lusta vagyok elolvasni.
2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te hoztad szóba,te emlékeztetted rá,magadra fess.
2011. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát sajnálom hogy ezt kell írnom, de sztem érdekli hogy mivan a csajjal...és tudod mit szoktak mondani...van hogy azért gyűlölsz valakit mert szerethetnéd is....engem ha valaki nem érdekel és egyáltalán semmilyen érzelmet nem táplálok iránta akkor lesz*rom mivan vele...

de soha nem fogja elfelejteni, de attól még szerethet mást, dumáld meg vele

sok sikert; Lina

2011. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekli. De én a helyedben megbeszélném vele.

Én is szoktam a régebbi szerelmeimet, barátaimat(akiket életem legnagyobb hibáinak tartok!) nézegetni, remélem, ő sem szereti már a csajt. De tudod, ha még nem is szereti, az emlék minden megmarad.

Te pedig ne hozd fel a csajt, hacsak nem az a téma, hogy ez zavar téged! Másképp ne emlékeztesd rá!

2011. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok voltam és leszek is.Az első nagy szerelmem marad mindig az igazi.Soha nem fogom elfelejteni,és én beszélek is vele.Szeretem a pasijaimat,de úgy mint őt azzal a tiszta óriási szerelemmel soha senkit nem fogok!!!Ezt el kell fogadnod!
2011. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 3 évig tartott az utolsó kapcsolatom. Szerettük egymást nagyon, nagyon. Nekem ő volt az első komoly kapcsolatom. Neki előttem voltak barátnői és az előttem lévő barátnőjét akárhányszor fölhoztam mindig nagyon csúnyán beszélt róla és gyűlölte. És igen, ha valakit gyűlölünk, azt szeretni is tudnánk. Én betegesen féltékeny voltam erre a lányra... És volt idő, mikor a lánynak írt leveleket stb...Hála Istennek véget ért már ez a kapcsolat! A mostani páromnak is egy elég komoly kapcsolata lett vége több mint egy évvel ezelőtt. 4 hónapja vagyunk együtt, de benne tényleg megbízom. A volt párjával jóban vannak, barátok maradtak. Ezt az egyet nem értem, hogy hogy tudtak barátságban maradni...
2011. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!