Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom barátnőjét megerősza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom barátnőjét megerőszakolták és beleélveztek de ő nem szed tablettát?

Figyelt kérdés
hárman felmentek a lakásukra és személyes bosszuból a Megerőszakolták a lányt 3-man mindd a három végig mentt rajta ugy mesélte és beleélvztek. a lány barátjának meg végig keltt néznie mindd ezt mert lekötözték. de az arcuk el volt takarva és 72 órásat felirtatott de nagyon össze van törve lekileg.. nem mernek szólni a rendőrségen mert akkor a barátját is bajba keveri ezzel 1 mert igy történtt 2.
2010. febr. 18. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez kérdés?:De szed tablettát.

Te meg gyere le a cuccról,mert nagyon csapong a fantáziád:kevesebb videójáték,kevesebb drog.

2010. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

De itt most az akar lenni a kérdés hogy lehet-e terhes?


Hát én sosem szedtem tabletátt.és nagyon ritka ha gumit használok.És én még sosem lettem terhes. Szowal nem tudom.. de azért legalább ha a rendörségen nem mer szolni.Akkor legalább mennyen el nőgyogyászhoz.

2010. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez kamu kérdés? Mert ha nem akkor nem is a terhességtől kéne legjobban tartaniuk hanem hogy ez mennyire megalázó és undorító amit a lánnyal csináltak és ha ti vagy ők nem lépnek megfogják még egyszer meg még annyiszor csinálni amennyiszer akarják! Meg mi az hogy végig kellett nézni a fiúnak? Ennyire tuknya hogy nem áll ki a barátnőjéért még ha 3-an is vannak!:S:S
2010. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ki tette a kávéba a mérget?


Agatha Christie jobb

2010. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
akkor ne szóljon a rendőrségnek. hülye. az lett volna az első dolgom hogy odamegyek. mi a kérdés?
2010. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy ebből egy szó sem igaz...
2010. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem Chicago, Mo.-n vagy.

Amúgy remélem ez kamu. Elég erős lehet lelkileg a barátod barátnője és annak a barátja, ha így tudnak beszélni erről a dologról.

Ha netalántán igaz lenne rendörségre és pszichológushoz kellene fordulni.

2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!