Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem akarok gyökér lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok gyökér lenni, de el kell felejtenem azt a másikat (? )

Figyelt kérdés

Nagyon közönséges és unalmas a problémám,de elégé ideges vagyok és nem is tudom miért.


Van egy fiú,akit szerettem, de veszettül. 1 éven át ,sőt most is ,de már halványan. Állandóan rágondoltam, csak neki akartam tetszeni, ő volt az álmom és tetszettem is neki, de nem jöttünk össze. Egy 3 hónapja már nem beszélek vele , szándékosan ,mert ki akarom törölni a fejemből, az egész kezdet olyan lenni, mint egy szappanopera...


Most bejött a képbe egy másik fiú, holnap lesz vele randim, nagyon rendes, meg sportos , jószívű satöbbi. és tetszik! Kedvelem tényleg. És összeakar jönni velem ,én is vele,de nagyrészt azért,mert kíváncsi vagyok egy komoly kapcsolatra és mert ,reménykedem, hogy így sikerül elfelejtenem a másikat,a másikat ,akinek állandóan a képeit nézegetem, meg reménykedem, hogy összefutok vele...



mit tegyek? szemét lennék, ha így összejönnék a sráccal?



17/l


2011. aug. 24. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

senkivel ne csinálj ilyet!!!

ez olyan mintha szerelmet mímelnének neked majd miután megkaptak eldobnának.

2011. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez kívülről nézve elég szemétségnek tűnik, de velem is ez volt. Volt egy fiú akit nagyon szerettem és nem viszonozta, és találtam egy másik fiút aki szinte tökéletes ember számomra, és tetszettem neki. Így összejöttem vele mert el akartam felejteni a másikat, meg tetszett is a srác. A mai napig vele vagyok, elején azt hittem hogy képtelen leszek beleszeretni, de ma már annyira szeretem mint még soha senkit :) Szóval lehet nem a legjobb dolog, de bármi kisülhet belőle. Meg leírtad hogy tetszik neked, akkor miért lenne szemétség? 17L
2011. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz.... köszi :)
2011. aug. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!