Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tovább folytatni ezt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tovább folytatni ezt így?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és az utóbbi idő csak veszekedéssel telik. Minden apróságon összekapunk és ez a kapcsolatunkra is eléggé rányomja a bélyegét. Van hogy már 3-4 napot is külön vagyunk. Persze mindenért én vagyok a hibás, ő sosem képes belátni ha hibázik. Én már meguntam hogy nekem kell pitiznem és megalázkodnom. Tudom, hogy túlságosan büszke, de hogy ennyire? Sokan mondták már, hogy jobbat érdemlek, szakítsak vele, de aki igazán volt már szerelmes az tudja, hogy nem olyan egyszerű dolog ez. Ő nem fél a szakítástól, mert tudja, hogy szeretem és úgyis mellette leszek. Próbáltam már féltékennyé tenni és egyéb módszereket bevetni, viszonylag jó sikerrel. De mégis mit tegyek, hogy belássa nem lesz még 1 ilyen hülye aki ennyi időt kibír vele? Valami olyan dolog kéne, melytől igazán elkezd félni, hogy elveszít...

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 22. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

szard le

persze ne szószerint :D

próbáld meg, hogy amikor veszekedtek, mintha meg se hallanád

nem reagálsz rá

nekem bevált :D

2011. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lépj le 2 hétre külföldre. :D Bár nekünk nem voltak vitáink, de pasimat marhára nem izgatta hova megyek, meg nem félt, hogy elhagyom, de amint kimentem, állandóan hízelgett, bókolt, udvarolt, meg várta, hogy jöjjek haza, és iszonyú féltékeny volt. :D

Különben én tökre értelek, aki szerelmes az nem tud normálisan gondolkozni. Szóval ha cseszeget hagyd ott, ne figyelj rá, mintha te se félnél, hogy dobni fog. Ha dob, akkor úgyse szeretett, szóval erre jó előbb rájönni, de azért nem hiszem, hogy ilyesmi lenne...

20L

2011. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha meg leszarom és nem szólok hozzá az van, hogy flegma és bunkó vagyok.
2011. aug. 22. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne tedd féltékennyé. Egyrészt mert gyerekes, másrészt a pasidból előbújik valami olyasmi amit nem akartál látni, és szakít veled. Én nem vagyok féltékeny típus, de ezt már több lány megtette, és SMS-ben tettem lapátra... Miközben ott állt mellettem.

De a lényeg az, hogy megtudod tartani máshogy is. Mutass neki olyat amit nem látott még, sem tőled, de még mástól sem!

Ez olyan, mint mikor kisgyerek karácsonykor kap egy játékot, és csak azzal akar játszani.

És ez mellett beszélj vele! Magyarázd el neki, hogy mi gond, min szeretnél változtatni. Ha megérti, akkor rendben van, és folyamatosan bizonyítja be, hogy tud változni. :) Ha nem érti meg, folyamatosan bizonygatja a saját igazát, akkor ott abban a percben, mond meg neki hogy vége. :S


Remélem hasznos volt.


18/F

2011. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11:56-os vagyok...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Én így jártam meg...:/


Sokkal jobb lenne, ha az életből az ilyen hülyeségek kimaradnának...:/

2011. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kuktaberci ***** válasza:

Most lehülyézlek mert úgy látom ez kell neked.

Miért vagy olyan hülye hogy leragadsz egy ilyen kapcsolatban?

Lépj tovább, számtalan más fiú vár tárt karokkal.

2011. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Enikőnek hívnak?:D
2011. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem:)
2011. aug. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!