Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek, érdemes tovább folytatni?

Figyelt kérdés
Én 19/f vagyok és a barátnőm 20. Nagyon szerettük / szeretjük egymást (gondolom) s több mint 3 éve együtt vagyunk. A barátmőm más városba egyetemen van (másodéves) , de minden hétvégén hazajött értem. Ugyanígy volt tavaly is , és 1x sem csalt meg senkivel s bulizni se ment hiába távol volt. Tavaly minden héten alig vártuk h legyen hétvége s találkozhassunk, mert már annyira hiányzott a másik. Idén viszont ezt csak én várom, mert a barátnőmet szerdától kb már nem érdeklem. Hétközbe is alig gondol rám. (aval indokolja h más dolga is van nem csak annyi h egésznap rám gondoljon és h mér nem tudom megérteni). Csak engem nagyon zavar h már szerdától nem érdeklem , s alig van kedve hozzám. A múlt héten már nem is volt kedve hazajönni még miattam se. De persze erre lehet h 1 lapáttal rátett az is h kicsit összevesztünk,az miatt h őtet nem érdeklem, s nem tudja h mit akar , meg h szeret e még. Hétvégén mikor hazajött meg is győztem h mégis én érdekeljem , és nagyon szeretett , sőt még szombaton a kedvemért hozzám is eljött. Egész keddig nem volt semmi baj ,beszéltünk a Messengeren is , de már most szerdán alig volt ideje rám. Ha vmit kérdeztem alig válaszolt. Szval most szerdától újra nem érdekeltem s a tegnap össze is vesztünk újra ezen. Ő azt mondta h nem tudja h még akar e engem s nem tudja egyáltalán h mit akar, de azt mondta h lehet jobb lenne ha szakítanánk,mert nem akarja h minden héten ez legyen . Én persze smsbe és telefonon keresztül is győzködtem h mér is érdemes velem maradjon, azt is mondtam neki h az számit h amikor együtt vagyunk akkor érdeklem s ezután nem fog érdekelni h mit gondol rólam ha távol van.Én még mindig nagyon szeretem , s nem szeretném elveszteni.Mit tegyek??
2009. okt. 9. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és szivesen mennék oda a másik városba h mellete legyek , de sajnos semmi munkahelyet még nem találtam, úgyh pénzem sincs sajnos:(
2009. okt. 9. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:

minden alapja, ha megbeszéltek mindent! mondjátok el bajaitokat, és utána döntsetek! az ős mellette áll, h. az egyetem igenis nehéz!melletted meg az, h. azért egy sms-re mindig van idő!

beszéljétek meg a dolgokat!

vagy csak hallgass a szívedre, ha már nem szereted, akkor nincs mit tenni... de ha igen beszéljetek!

sok sikert puszi:-)

2009. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy mindig szerdáig érdekled. nemlehet hogy szerdán találkozik egy másik sráccal és innentől jóval 'elfoglaltabb'?
2009. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló volt a barátommal is. Utána szakítás lett belőle.
2009. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Félek. Ugyanez lesz velünk. A barátom most fog szombaton elmenni fősulira egy másik városba jó messze...:( félek hogy ugyanez lesz... és nem akarom

DE nem tehetünk erről a szerelmet nem mi választjuk, nem tudod meghatározni hogy kibe szeress bele. Azon nem gondolkoztál el még hogy van egy másik srác az életében? Szerintem szakíts a lánnyal! Semmi értelme csak szenvdesz. Én úgy gondolom hogy a lány amikor veled van szerelmes boldog de ha elmegy akkor ott is szerelmes és boldog egy másik sráccal. Ha most szakítassz vele tudom miylen nehéz lesz semmi kedved nem lesz semmihez se, semmi erőd nem lesz úgy érzed hogy nincs értelme az életnek! Mondani mindnet könnyű...! De lépj túl rajta. Ha eltelt az a sok idő amit egymás nélkül töltöttetek akkor sokkal jobb lesz úgy érzed megint szerelmes lehetsz vagy már nem is úgy gondolsz rá! Hidd el semmi értelme a kapcsolatotoknak. Mindenki csak azt várja amit hallani szeretnél. Ne csak láss hanem gondolkodj el hogy neked ez megéri? Megéri ennyit szenvedni?

lány17

2009. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!