Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék bízni benne?

Figyelt kérdés
sajnos gyerekkoromban rossz tapasztalatok értek... egyszerűen nem tudok bízni egy férfiban sem. a mostani párom nagyon türelmes velem. és nincs okom arra hogy bizalmatlan legyek. de mindig képes vagyok kiakadni meg gyanakodni apróságokra. hogyan tudnám ezt legyőzni? amikor kiakadok általában kérdezősködök, kérdőre vonok. később mindig rájövök hogy felesleges volt. de ha nem teszem szóvá, meghülyülök. segítség? :S 19/L
2011. aug. 18. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj, hogy bebeszéled, hogy ő is biztos olyan ember...próbáld magad meggyőzni, hogy nem az =)
2011. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha mégiscsak igazak a megérzéseim? az a baj, hogy amikor olyanom van, tényleg úgy érzem hogy valami nem jó, valamit sumákol. nem tudom sokszor eldönteni hogy csak az alap bizalmatlanságom okozza, vagy tényleg helytállóak a megérzéseim. de tudom, ebben senki nem tud segíteni :( én csak félek h megint megégetem magam
2011. aug. 18. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
de tud segíteni: a párod. Ha bebizonyítja hogy szeret naponta 1000x el fogod hinni. és ha szeret, ez nem lesz nehezére. ez a dolga.
2011. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az óvatosság nem rosz dolog, de ha tényleg óvatos lennél, nem nekiesnél, hanem figyelnéd a reakcióit...próbálj pl testbeszédes és pszichológiai témájú könyveket olvasni..és csak akkor támadd le ha tényleg úgy gondolod, de akkor is megértően, akkor több a valószínűsége hogy elmondja


és még valami...mindig vedd figyelembe hogy nem minden az aminek látszik..ha valaki ideges, lehet attól hogy eltitkol valamit...meg attól is hogy életveszélyesen megfenyegették hogy titkolja el.. nemmindegy, de azért csak óvatosan.

2011. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az sosem baj ha mindig óvatos vagy mindenkivel én is az vagyok különösen a pasikkal, de ezt jobb nem kimutatni, mert egyrészt megelégelheti a barátod, másrészt jobb, ha nem tud róla, hogy te azért rafinált vagy valamennyire és nem hagyod átverni magad, mert úgy könnyebben rájössz, ha valamit eltitkol, mert nem fog annyira vigyázni, azt hiszi úgysem jössz rá. de télleg ne vidd túlzásba, mert ebbe bele is betegedhetsz és véget is vethet a kapcsolataidnak. a lényeg, hogy te bízz magadban, tudasd magaddal, vagy annyira jó, hogy nem ver át semmivel és ha mégis, akkor rájössz, ennyi.
2011. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) hasznos tanácsok :)
2011. aug. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!