Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit csináljak hogy újra tudjak bízni benne?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 18 hónapja vagyunk együdt. A héten összevesztünk és már a szakítás volt, de aztán mégis együdt maradtunk. (ez egy félreértés miatt volt, de azt nem írnám le hogy milyen).

Amikor mondtam neki hogy szakítsunk, akkor azt elmondta az iskolába, és már egyből beszélgetett lánnyal vagy lányokkal, meg velem se akart már beszélni, de aztán végül mégis megbeszéltük.

Most hétvégén úgyanúgy volt minden ahogy szokott...

Facebook-on az osztálytársát bejelöltem (lány) és ő már visszajelölt, és amikor látta kicsit meg volt lepődve meg kicsit fura volt..., meg ahogy mondta hogy beszélt az egyik lánnyal hogy szakítottunk még akkor meg ilyesmi...

megint volt egy kis veszekedés meg baj...


Én nem tudom mit tegyek, nem tudom hogyan bízhatnék meg benne már...


Nagyon félek hogy megcsal vagy hogy elveszik tőlem, de ő hiába mondja azt hogy csak én kellek neki meg hogy sose csalna meg meg ilyesmi de akkor is...


Mit tegyek hogy újra tudjak bízni benne?

És hogy a rossz dolgokat elfelejtsem?


2011. jan. 30. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nncs okod aggodalomra. Azért mert beszélgetett mással... Ehhez akkor is joga van, ha együtt vagytok, ennek semmi köze ahoz, hogy tetszik-e neki a lány, vagy hogy meg akarna csalni. Egyszerűen a fiúk a többi fiúval nem tudják megbeszélni az ilyen lelki dolgokat, mert egymással nem szoktak lelkizni, ennyi. Lehet, hogy ezért beszélgetett a lány osztálytársával, mert vele beszélte meg a dolgot. Az, hogy furán nézett, hogy bejelölted ismerősnek, az nem csoda, mert érted, minek... Nyilvánvaló, hogy csak féltékenységből tetted, és azért, mert nem bízol benne.

Ha azt mondja, hogy csak te kellesz neki, és szeret, akkor a legrosszabb amit tehetsz, hogy ilyen hülyeségek miatt veszekszel vele, meg számonkéred, és nem bízol benne. Ezzel egészen biztos, hogy mindent elrontasz...

Ha nagyon más lánnyal akarna lenni, akkor nem lenne veled, a megcsalás pedig csak macerával jár meg veszekedéssel, amit valaki 10 év boldogtalan házasság után vagy kíváncsiságból esetleg bevállal, de nem egy tini, mert annak nincs értelme...

2011. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de fiúkkal is beszélt, de azért rohant egy lányhoz is.. és sokat beszélt is róla...

csak ezért volt gyanús...

2011. jan. 30. 20:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék most?
2011. jan. 31. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb amit tehetsz, hogy befejezed parázást és kicsit te is kimutaot, hogy szereted, ha már ő olyan sokat mondja. És próbáld kerülni az ok nélkül balhézást. Ez a hosszú és boldog kapcsolat titka...
2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én szerintem eléggé kimutatom neki hogy én szeretem őt, ok nélkül nem veszekszem vele.


de most tényleg nem tudom hogy mi legyen...

2011. jan. 31. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!