Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok benne jobban bízni? Vagy tényleg megcsal (t)?

Figyelt kérdés
Barátnőm kitalálta hogy menjünk külön bulizni, persze mondtam hogy oké. Úgy volt hogy barátnőivel és pár sráccal mennek, de mire hétvége lett a barátnői lemondták, és csak ő maradt egyedül csaj, ráadásul úgy alakult hogy az én programom is ugrott, szóval mondtam neki hogy akkor megyek vele. Ezen nagyon kiakadt hogy már ne rúgjam fel az ígéretem.. kicsit össze is kaptunk (először mióta együtt vagyunk, másfél hónap). Végül én is a városba maradtam, betudtam szervezni pár havert bulizgatni, de miután ők leléptek, éjjel véletlenül összefutottam barátnőmmel egy clubba, ahol negyedóra után szabályosan kidobott, hogy lépjek le mert ha már külön bulizást beszéltünk meg tartsuk is magunkat ahhoz... Másnap nem is keresett telefonon és olyan fura volt, másabb. Most a napokba jól megvoltunk, de hétvégén is külön megy egy házibuliba... ahova szintén "nem mehetek". Jaa és a buli után kettesben volt vagy fél órát/egy órát a sráccal mikor várták a buszukat. Meg ivott is eléggé... Nem azért de ha én független lennék és egy enyhén piás csajjal lennék kettesbe egy átbulizott éjszaka után tuti bepróbálkoznák... a srác miért tenne másképp? Barátnőm mindig mondja hogy ők csak barátok, és vele másképp érzi jól magát mint velem, nekem a legjobb barátom csaj szóval tudom ezt.. de akkor is... Meg öcsémnek mondta barátnőm hogy csalódott bennem mert azthitte én nem leszek olyan féltékeny idióta mint az ex pasijai.
2011. ápr. 12. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
És ha megcsal?akkor mivan nem a tiéd!Majd ha a eleséged lesz!akkor ugrálj!!
2011. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Jó nagy hülye vagy, már megbocsáss...
2011. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt az<F>
2011. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért?
2011. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális, ha külön mentek bulizni. Én kifejezetten utáltam a pasimmal menni bulizni, és nem azért, mert meg akartam csalni ezekben a bulikban, hanem azért, mert ha ott volt, nem tudtam kikapcsolni. Mert akkor vele kellett foglalkoznom, nem tudtam a barátnőimmel táncolni, mert ott állt mögöttem vigyázzban, ha egy pasi két méternél jobban megközelített, már ment a lökdösődés.

És igen, a pasik bepróbálkoznak, és lehet, h a haverja is bepróbálkozott a buszmegállóban. A kérdés, Te mit gondolsz? Ha bepróbálkoznak nála, mit fog mondani? Ha szeret, úgyis leépíti a pasit (vagy max addig beszélget vele, amíg az fizet neki egy piát és ennyi).

Az meg, hogy csalódott benned, nem jelenti azt, hogy rögtön meg fog csalni. De tényleg ne legyél féltékeny, meg ne lógj rajta, mert ha úgy érzi megfojtod, tényleg lépni fog.

23L

2011. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fiatalság-bolondság.Most éljeki magát mint később!
2011. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy ha féltékenykedsz ha nem, ő ha akar, akárhogyan is, de megcsal. Ha meg akarja tenni, te hiába kapálózol, megteszi.

Viszont! Túlzott féltékenykedéssel súlyosbíthatod a helyzetet, mondjuk azzal, hogy a lány börtönben fogja érezni magát, mert te mindenért számon kéred stb stb. És így már könnyebben is lép tovább. Senki sem szeret megkötve lenni.


Tehát összegezve, sehogysem tudod megakadályozni, hogy megcsaljon. Ha szeret nem fogja megtenni, ha nem szeret nagyobb rá az esély. Ha túlzásba viszed, akkor még ki is szerethet belőled.


A játék elkezdődött! Sok sikert.

2011. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az irásodbol itélve kb 16évesek lehettek.nincs is ezzel gond,de ha ugy érzed nem tudsz benne bizni és olykor megváltozik..na meg még ö ál neked ha számon kéred bizony ott ha tényszerü megcsalás de flört egyebek biztosan történtek.nem akarlak elkeseriteni,de ha ennyi bibi van most akkor felesleges folytatni.

Találsz jobbat.

22L

2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
megmondom: sz@rd le. Ne csinálj mást. Ha fontos vagy neki, akkor leresni fog. De ezekután én inkább ezt tenném, és várnám a lépését. Ha nem keres, ugrott, de legalább kiismerted, és kereshetsz magadnak normálisabbat, aki nem küld el a pibe. Szajhák az ilyenek - bocs
2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem, nem 16 évesek vagyunk :D csak nem voltak még komoly kapcsolataim, és ezt most hoszabb távra tervezem és nem vagyok jártas "komoly kapcsolat téren" :) amúgy magamból indulok ki, mert engem nem érdekelt régen hogy van-e pasija a csajnak, ráhajtottam... köszönöm a válaszokat, amúgy szeretjük egymást :) ezzel nincs gond :) szóval nem hiszem hogy kell aggódnom :)
2011. ápr. 12. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!