Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok benne jobban bízni? Vagy tényleg megcsal (t)?

Figyelt kérdés
Barátnőm kitalálta hogy menjünk külön bulizni, persze mondtam hogy oké. Úgy volt hogy barátnőivel és pár sráccal mennek, de mire hétvége lett a barátnői lemondták, és csak ő maradt egyedül csaj, ráadásul úgy alakult hogy az én programom is ugrott, szóval mondtam neki hogy akkor megyek vele. Ezen nagyon kiakadt hogy már ne rúgjam fel az ígéretem.. kicsit össze is kaptunk (először mióta együtt vagyunk, másfél hónap). Végül én is a városba maradtam, betudtam szervezni pár havert bulizgatni, de miután ők leléptek, éjjel véletlenül összefutottam barátnőmmel egy clubba, ahol negyedóra után szabályosan kidobott, hogy lépjek le mert ha már külön bulizást beszéltünk meg tartsuk is magunkat ahhoz... Másnap nem is keresett telefonon és olyan fura volt, másabb. Most a napokba jól megvoltunk, de hétvégén is külön megy egy házibuliba... ahova szintén "nem mehetek". Jaa és a buli után kettesben volt vagy fél órát/egy órát a sráccal mikor várták a buszukat. Meg ivott is eléggé... Nem azért de ha én független lennék és egy enyhén piás csajjal lennék kettesbe egy átbulizott éjszaka után tuti bepróbálkoznák... a srác miért tenne másképp? Barátnőm mindig mondja hogy ők csak barátok, és vele másképp érzi jól magát mint velem, nekem a legjobb barátom csaj szóval tudom ezt.. de akkor is... Meg öcsémnek mondta barátnőm hogy csalódott bennem mert azthitte én nem leszek olyan féltékeny idióta mint az ex pasijai.
2011. ápr. 12. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:26

miazhogy akkor mivan? jó nagy idióta vagy.

és hogy miért? azért mert egy kapcsolat talán a hűségen alakul és rohadt nagy szemét görény dolog megcsalni a párunkat. te ezzel nem vagy tisztába? látszik h nemvolt senkid. lúzer

2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezeket? Különben nem neked válaszoltam <lúzerkám>Hanem a kérdezőnek
2011. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg miaz hogy megcsal Talán megvannak esküdve?Temeg eredj és vegyél feleséget tevéjért
2011. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerinted csak akkor gáz a megcsalás ha papír van róla hogy 2 ember együtt van? jó nagy szánalom vagy
2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismétlem!Jogilag egyik bíró sem ítélne el mert megcsalt a barátod.Megcsalás csak esküvő után van,addig bármi,bárkivel,De vannak országok,vallások ahol utána is.Ez a nagy fene erkölcs csak mifelénk etikus ha olyan helyen nőttél volna fel akkor az lenne a természetes!Lásd:Salamon és egyéb ókori király.De napjainkban,iszlám,és egyéb bennszülött törzs.
2011. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

azért mert egy kapcsolat talán a hűségen alakul és rohadt nagy szemét görény dolog megcsalni a párunkat. te ezzel nem vagy tisztába? látszik h nemvolt senkid. lúzer

Na ez a te nagy bajod vagdalódzol maradi mód!Mondd a mohamedánnak Akkorsem a tied,és az igen előtt szabad-szexuálisan,erkölcsileg.és a fent idézet csak szerinted.

2011. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!